Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 25. bölüm fragmanı izle: İki ünlü oyuncu diziye dahil oluyor
Vatanım Sensin 25. bölüm fragmanı izle: İki ünlü oyuncu diziye dahil oluyor
Vatanım Sensin 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölümde Mustafa Kemal, Misak-ı Milli için harekete geçiyor!
Magazin 25 Nisan 2017 - 10:01

Ekranlara damga vuran dizi Vatanım Sensin’in 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölümde İngiliz ajanı Hamilton’un başlattığı iç savaşın yankıları Mustafa Kemal’e ulaşıyor! Mustafa Kemal, Misak-ı Milli için harekete geçiyor!

İngiliz ajanının planladığı iç savaş İzmir’de görünmeye başlar. Bu kargaşayı fırsata çevirerek kendi emelleri için kullanmak ister. Fakat bu durumun haberi Mustafa Kemal’e ulaşır. Mustafa Kemal, bu durumun önüne geçebilmek için Misak-ı Milli’nin tanınmasını ister. İngiliz ajan Hamilton ise Tevfik’e bu konu için bir görev verir. Konu ile alakalı olan Rıza Bey’in ölümü için Tevfik’in Yunanlar ile beraber çalışmasını ister.

Cevdet, Rıza Bey’i Tevfik’ten koruyabilecek mi? Yunan askerleri Cevdet’e engel mi olacak? Mustafa Kemal’in emriyle İzmir’e gelen milis müfreze komutanı kim? Milis müfreze komutanı Yunan işgaline son vermek için nasıl bir rol alacak?

DİZİYE İKİ ÜNLÜ OYUNCU

Vatanım Sensin yeni bölümüne Demet Evgar ve Hüseyin Avni Danyal dahil oluyor. Hüseyin Avni Danyal dizide Rıza Paşa'ya, Demet Evgar ise Kara Fatma lakaplı Fatma Seher karakterine hayat verecek.