Sözcü Plus Giriş

Hilal Leon’a kavuşuyor. Vatanım Sensin 33. bölüm 2. fragmanı yayında! Çok duygusal bir bölüm bizi bekliyor

Kanal D'nin efsane dizisi Vatanım Sensin'in 33. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Son fragmanda Hilal Leon'a kavuşuyor. 33. bölümde duygusal sahneler tüm izleyicileri ekrana kilitleyecek gibi görünüyor.. Fragmanda Cevdet, Hamilton'ın bildiklerinden dolayı biraz ürküyor. Azize'nin geçmişi gizemini koruyor. Azize, Cevdet'le buluşabilecek mi? soruları yanıt bulacak. Hilal ve Leon'un duygusal sahneleri, her şey için yeni bir başlangıç olacak mı? İşte Vatanım Sensin 33.bölüm 2. fragmanı...

null
Güncellenme: 11:24, 15/11/2017
Hilal Leon’a kavuşuyor. Vatanım Sensin 33. bölüm 2. fragmanı yayında! Çok duygusal bir bölüm bizi bekliyor

Vatanım Sensin 33. bölüm 2. fragmanı yayında! Yeni fragmanda Hilal Leon’a kavuşuyor. Vatanım Sensin’de kilit bir bölüm bizi bekliyor. Vatanım Sensin 33. bölüm 2. fragmanında Azize ile Cevdet buluşabilecek mi? Hilal ve Leon’un duygusal sahneleri herkesi derinden etkileyecek gibi görünüyor. Azize’nin bebeği neden görünmüyor? Dağıstanlı ve Tevfik aynı cephede mi savaşacak? İşte tüm bu soruların cevabı 33. bölüm fragmanında. İşte ayrıntılar…

vatanimsensin1

 

VATANIM SENSİN  33. YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI

 

 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Vatanım Sensin son bölümde Sevr Antlaşması'nın kararları tüm Anadolu'da yankılanıyor; Cevdet ailesini bir arada tutmaya çalışıyor!

vatanimsensin2
İmzalanan Sevr Antlaşması, Türk halkının verdiği bağımsızlık mücadelesine atılan kötü bir darbe olur. Vatanın parçalanarak, bölüşülmesi kararları, vatanseverlerin harekete geçmesini gerektirir. Mustafa Kemal Paşa ve kurmayları, buna bir dur demek için harekete geçmeye hazırlanır.

vatanimsensin

İzmir'deki işgal kuvvetleri, şehirdeki şiddetin giderek artmasına sebep olur. Türk halkının maruz kaldığı işkenceler, hayatlarını zorlaştırırken kurtuluş mücadelesi için seferber olunması gerektiği bilinci herkeste oluşur. Miralay Cevdet, yaşadığı patlama sonrası yeniden gücünü toplamaya çalışırken, Yüzbaşı Yakup tarafından hiç beklemediği bir şekilde suçlanır.

vatanimsensinn33

Öte yandan Dağıstanlı ve taraftarları, verilen mücadelenin parçası olurlar. İngiliz Charles Hamilton için ise verilen kurtuluş mücadelesi, kişisel bir hesaplaşmaya dönüşür.

vatanimsensinn33-3

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Cevdet, yeniden Azize’yi görebilecek mi? Hilal ve Leon, geçmişi unutup yeniden başlayabilecekler mi? Hamilton’un bildikleri Cevdet’i korkutmaya başlamıştır. Dağıstanlı, Yanık Efe dedikleri Tevfik ile aynı cephede savaşmak için söz alır. Azize’nin geçmişte yaşadıklarının gizemi henüz bilinmezken, Cevdet ile yeniden karşılaşmak üzeredir. Cevdet, ölümle burun buruna geldiği an Azize, seslenir. Bu seslenme Cevdet’in hayatını kurtarabilecek mi? Leon, Hilal’in peşinden giderek ona olan özlemini bir nebze olsun azaltmak için konuşur. Hilal ve Leon’un duygusal sahneleri, her şey için yeni bir başlangıç olacak mı?

İlginizi ÇekebilirVatanım Sensin'in Leon'u Boran Kuzum yeni sevgilisiyle görüntülendi! Ece Uzun kimdir?Vatanım Sensin'in Leon'u Boran Kuzum yeni sevgilisiyle görüntülendi! Ece Uzun kimdir?İlginizi Çekebilirİşte Vatanım Sensin'e veda eden karakterler...İşte Vatanım Sensin'e veda eden karakterler...
Yayınlanma Tarihi:15:27,