Sözcü Plus Giriş

Azize dönüyor! Vatanım Sensin 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 32. son bölüm izle!

Vatanım Sensin uzun bir aradan sonra 2. sezon 32. yeni bölümü ile ekrana geldi. Yeni sezon fragmanlarının yayınlanmasıyla izleyiciler Azize'yi göremedikleri için isyan etmişti. Ve 32. bölüm son sahnede Azize göründü. 33. bölüm fragmanı da dizi biter bitmez yayınlandı ve Azize'nin Cevdet'in hayatta olduğunu öğrendi. Peki Vatanım Sensin 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vatanım Sensin son bölümde neler oldu?

null
Güncellenme: 09:14, 10/11/2017
Azize dönüyor! Vatanım Sensin 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 32. son bölüm izle!

Heyecanla beklenen Vatanım Sensin 32. bölümü ile izleyici ile buluştu. Son bölümde Cevdet, Azize’nin öldüğü haberini alıp yıkıldı, Charles Lucia’nın ölümünden sonra taraf değiştirerek Mustafa Kemal Paşa için çalışmaya başladı. Yeni Sevr Anlaşması ile Türk halkının nasıl harap olduğu konularına yer verildi.  Son bölüm nefes keserken Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı hemen araştırılmaya başlandı. Son bölümde Cevdet, hem memleketi hem kendisini ölümün kıyısına getiren yeni bir komplonun ortasında kalıyor. Peki yayıncı kuruluş Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? 33. bölümde neler olacak? İşte Vatanım Sensin son bölüm özeti…

Vatanım Sensin, 9 Kasım Perşembe saat 20.00’de yayınlanacak yeni bölümüyle ikinci sezonuna “merhaba” dedi! Kurtuluş Savaşı tüm Anadolu’ya yayılırken, Türk halkı ”Ya İstiklal Ya Ölüm” diyerek başlayan Vatanım Sensin 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SON BÖLÜM ÖZETİ

İzmir’deki vazifesi sona eren Cevdet, ailesiyle birlikte Ankara’ya gitmeyi planlamıştı. Azize, annesi ve kızlarının beklediği Cevdet, gönderdiği mektupla Yunan Ordusu’na son darbeyi vurmak için kendi canını feda ettiğini yazmıştı. Yunan Karargahı’nda hedef haline gelen Cevdet, kendisini büyük bir mücadelenin içinde bulur. İzmir’de bombalar bir bir patlar ve Cevdet ile ailesinin kavuşması imkansız hale gelir. Aşağıdaki linkten yayınlandığı anda Vatanım Sensin yeni bölümü izleyebilirsiniz.

VATANIM SENSİN 32. BÖLÜM İZLE!

23 Nisan 1920’de Ankara’da açılan Türkiye Büyük Millet Meclisi, Türk halkı için bir başlangıç olur. Düşman ordulara karşı atılan bu adımlar herkes için bir umut olurken, mücadele daha büyük bir hale gelir. Kurtuluş Savaşı, her zamankinden daha çetin geçecek ve Türk halkının parolası ”Ya İstiklal Ya Ölüm” olacak!

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran Vatanım Sensin bu sezona da 32. bölümü ile bomba gibi başladı. Fragmanda Azize’nin başına gelen talihsiz olaylardan kısa kısa parçalara yer veriliyor. İzleyicilerin kafasında soru işareti bırakılıyor. Azize’nin kucağındaki bebeğinin ise akıbeti ile ilgili henüz bilgi yok.

 

O3 Medya yapımcılığında, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan ve Burak Arlıer’in yaptığı, başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak’ın yer aldığı dizi, merakla beklenen ikinci sezonu ile yine adından çokça söz ettirecek.

SEVR ANLAŞMASININ KÖTÜ ETKİLERİ

Balkan Harbi ve İzmir’in İşgali dönemlerinde savaşın ve istilanın ortasında savrulan bir milleti ve aileyi anlatarak başlayan Vatanım Sensin, yeni sezonunun açılışını Sevr Antlaşması ile yapacak.

KARAMSARLIK YÜKSELİYOR

Ağustos 1920… Miralay Cevdet'in uğruna kendini ateşlere attığı memleketi, Osmanlı'nın imzaladığı, adına Sevr Anlaşması denen bir ölüm fermanının pençeleri altında can çekişiyor. Türklerin istiklal mücadelesi en zor, en karanlık dönemlerinden birinden geçerken, 23 Nisan'ın coşkusu birkaç ay değil, birkaç asır uzakta kalmış sanki. Köylüsünden şehirlisine, yediden yetmişe tüm İzmir ve vatan, benzeri görülmemiş bir zulüm cenderesinde kıvranmakta… Memleketin yeni ahvalinin bedelini ödeyenler arasında herkes gibi Cevdet'in ailesi de var.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Azize geri dönüyor! Azize’nin çocuğuna ne oldu?

Dağıstanlı’nın misafir olarak yanına aldığı Azize, Cevdet ismini duyduğunda şaşırıyor. Geçmişte Yunan zulmünden çok acılar çeken Azize’nin kurtuluşu Dağıstanlı olmuştur. Dağıstanlı, Azize’nin isteğini sorduğunda artık eve gitmek istediğini öğrenir. Azize, yeniden İzmir’e ailesinin yanına gitmeye karar verir. Evine giden Azize, çocuklarına ve Cevdet’e sadece uzaktan bakar.

Azize’yi bulan Hamilton gayesini öğrenmek ister. Artık Azize de bu Yunan zulmüne daha fazla katlanmamak için savaşta daha fazla rol almak istediğini söyler.

Azize’nin çocuğu şu an nerede? Cevdet, yeniden Azize’yi görebilecek mi?

Yayınlanma Tarihi:23:23,