Vatanım Sensin 37. yeni bölüm fragmanı yayında! Vatanım Sensin’de Cevdet namlunun ucuna geliyor…

Vatanım Sensin yeni bölümü perşembe akşamı ekrana gelecek. Cevdet ile Azize bir kez daha burun buruna geliyor. Ancak yayınlanan yeni bölüm fragmanında bu karşılaşmaya dair bir detay yok. Aynı zamanda Vatanım Sensin yeni fragmanda işlerin daha da sarpa sardığı görülüyor. İşte 37. bölüm fragmanı ve son bölüme dair notlar...

Vatanım Sensin 37. yeni bölüm fragmanı yayında! Vatanım Sensin’de Cevdet namlunun ucuna geliyor…

Vatanım Sensin son bölümünde Azize İzmir’e geldi ve namlunun ucundaki ailesini kurtardı. Peki  yeni bölümde ne olacak? Vatanım Sensin 37. bölüm fragmanında Yunanların yaklaşmasını büyük panikle bekleyen Azize, Cevdet’le karşılaşacak mı?

VATANIM SENSİN 37. BÖLÜM FRAGMANI


VATANIM SENSİN 37. YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Filippos, vatan hainlerini öldüreceğini Cevdet’e söyleyerek Yunan ordusunu harekete geçmek üzere ileri sürer. Yunan’ın geldiğini duyan Dağıstanlı, onları püskürtmek için hazır bekleyecektir. Dağıstanlı ile aynı safta çarpışacağını belirten Tevfik, vatan için ölmeye hazır olduğunu söyler.

Türkler arasında çıkan isyanı durdurmak için Cevdet’in Dağıstanlı’nın yardımına ihtiyacı vardır.

Leon, bu haksız savaşı durdurmak için her şeyini ortaya koymaya hazırdır. Hilal, Leon’un bu hareketini onaylamasada engel olamayacaktır.

Kerim’in ölümünden sonra Seher, hedefine Cevdet’i alır. Cevdet, annesinin ve kızlarının gözleri önünde Seher’in silahından çıkan kurşunla ölecek mi?

Alina Boz kimdir? Güzel oyuncu Vatanım Sensin'e katıldı! İlginizi Çekebilir Alina Boz kimdir? Güzel oyuncu Vatanım Sensin'e katıldı!
VATANIM SENSİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Cevdet, Filippos'un Dağıstanlı'nın yanına yerleştirdiği hainden habersiz Dağıstanlı'nın karşısına çıkıp kimliğini söylemek üzereyken, Kerim'in Hilal'i kaçırdığı haberini alır. Vatanım Sensin dizisinin 36. son bölümünü aşağıdaki link üzerinden izleyebilirsiniz.VATANIM SENSİN 36. BÖLÜM İZLE

Hilal'in vaziyeti, İzmir'in ve Dağıstanlı'nın çiftliğinin karışmasına sebep olur. Tevfik'le yüzleşen Azize, Hilal'in kurtulması için kendini ateşe atmaya karar verir. Filippos ise Simav'daki zaferinden sonra şimdi de Taşköprü'de milli mücadeleye büyük bir darbe indirmeye hazırlanmaktadır. Şimdi Cevdet hem Hilal'i kurtarmanın bir yolunu bulmalı, hem de Ankara'yla zıtlaşan Dağıstanlı'yı kontrol edip Taşköprü'yü kurtarmalıdır. Ancak bu yolda Dağıstanlı ve Filippos'un gizli planlarıyla mücadele etmek zorundadır.