Vatanım Sensin yeni bölümde düğüm çözülüyor! 39. bölüm fragman yayınlandı! Vatanım Sensin 38. son bölüm izle

Kanal D'nin dizisi Vatanım Sensin 38. son bölüm yayınlandı. Bu bölüme Dağıstanlı damgasını vurdu. Ankara'nın düzenli ordu teklifini kabul edip daha sonra rütbesini beğenmeyerek vazgeçti. Bu da hem Cevdet'in işini zorlaştırdı. Hem de Azize ve diğer kadınları tehlikeye attı. Peki Vatanım Sensin yeni fragman yayınlandı mı? İşte Vatanım Sensin son bölüm özeti, izleme linki ve yeni fragman hakkında ayrıntılar...

Vatanım Sensin yeni bölümde düğüm çözülüyor! 39. bölüm fragman yayınlandı! Vatanım Sensin 38. son bölüm izle

Başrollerinde Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in oynadığı Vatanım Sensin dizi tutkunları tarafından heyecanla takip ediliyor. 39 bölümde Hasibe Ana ve Türk ve Rum kadınların yakalanan çocuklar için başlattığı ve zafere ulaştırdığı eylem tüyleri diken diken etti. Gazetecilere malzeme olduğunu anlayan Yunan General’i daha hain bir plan yapsa da Cevdet son anda çocukları kurtarmayı başarıyor.  Azize ve diğer kadınlar ise düşman namlusunun ucunda. Ankara, Dağıstanlı’yı düzenli orduya davet ediyor ve işler karışıyor.

İzleyiciler internet üzerinden Vatanım Sensin yeni fragman yayınlandı mı diye araştırıyorlar.  İşte Vatanım Sensin yeni fragman ve son bölüm hakkında ayrıntılar…

Bergüzar Korel 'Oğlumu çekmeyin' İlginizi Çekebilir Bergüzar Korel 'Oğlumu çekmeyin'

VATANIM SENSİN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

Başdeğirmen’deki isyanı bastıran Dağıstanlı muzaffer bir komutan edasıyla çiftliğe döner. Ancak Azize ve kadınlar tam da orada, düşman namlusunun ucundadır. Diğer yanda Filippos peş peşe gelen başarısızlıklara dur demek ve milli mücadeleye sert bir darbe indirmek için Sadrazam Damat Ferit Paşa'yı İzmir'e davet eder.  Bu sırada Ankara, Dağıstanlı'yı resmen düzenli orduya davet eder.

Kibri gözünü karartan Dağıstanlı ise Cevdet'ten Damat Ferit'i öldürmesine yardım etmesini ister. Bu sırada İstanbul'dan Ankara'ya ulaşan haberler her şeyi alt üst edecek, Ankara ile milli mücadeleyi tehlikeye atan Dağıstanlı arasında sıkışan Cevdet tüm dengeleri değiştirecek bir karar vermek zorunda kalacaktır.

VATANIM SENSİN YENİ FRAGMAN

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM İZLE

VATANIM SENSİN’İN HİKAYESİ

Azize üç çocuğu ve kayınvalidesi ile zorlu bir mücadelenin içinde bulur kendini… Canından çok sevdiği kocasının yokluğuyla ve savaş yıllarının zorluklarıyla mücadele ederek yetiştirir çocuklarını.

1919 yılında, Yıldız güzeller güzeli, gözü yükseklerde bir genç kız, Hilal ise memleket sevdalısı mücadeleci bir genç kız olmuştur. Ali Kemal ise gönlündeki aşk acısıyla ve kendisine dair öğrendiği hazin sırla yaşamaya çalışan serseri bir mayın gibidir. Azize her birinin dertleriyle uğraşmaya çalışırken, İzmir'in Yunanlılar tarafından işgal edileceği haberi ile sarsılırlar. Oysa bu işgal onlara yıllar önce kaybettikleri birini geri getirecektir. Ama hiç ummadıkları bir şekilde…

Üst üste mağlubiyetle biten savaşlardan yorgun düşmüş bir milletin, en son ve en büyük sınavına hazırlandığı 1919 senesinin baharı, Azize ve Cevdet’in de hayatlarında yeni bir dönemi başlatacaktır.

Görünür ve görünmez düşmanların gölgesinde, yolları tekrar kesişecek, hayatları bu kesişme yüzünden alt üst olacaktır. Zaferler ve mağlubiyetler görecekler, ayrılıklar ve kavuşmalar yaşayacaklar, umudun ve buhranın ateşiyle yanacak ve gerçek sevginin, gerçek vefanın, gerçek ihanetin ne olduğunu öğreneceklerdir. Cevdet ve Azize’nin hikayesi, küllerinden doğan yepyeni bir ülkenin kaderiyle bir yazılacaktır.

Vatanım Sensin ; Savaşın acımasız ortamında vazifeleri ve vicdanları arasına sıkışanların, aşklarını yine de yeşertmeye çalışanların,  her şeye rağmen bir arada kalmaya gayret eden bir ailenin, esaretten özgürlüğe doğru çıkılan amansız bir yolun hikayesidir bu…

Vatanım Sensin yeni karakteri Dağıstanlı kimdir? Tarihte Dağıstanlı var mı? İlginizi Çekebilir Vatanım Sensin yeni karakteri Dağıstanlı kimdir? Tarihte Dağıstanlı var mı?

 

Vatanım Sensin'deki Yanık Efe milli mücadeleye destek verecek mi? İlginizi Çekebilir Vatanım Sensin'deki Yanık Efe milli mücadeleye destek verecek mi?