Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 42. yeni bölüm fragmanı yayında! Vatanım Sensin 41. son bölüm izle! Cevdet Azize’yi buluyor!
Vatanım Sensin 42. yeni bölüm fragmanı yayında! Vatanım Sensin 41. son bölüm izle! Cevdet Azize’yi buluyor!
KanalD'nin en sevilen dizilerinden Vatanım Sensin 42. yeni bölüm fragmanı yayında! Cevdet görevini devam ettirmeye çalışan Azize'yi arıyor. Bu arayış esnasında Cevdet'i bekleyen büyük tehlike ne? Vatanım Sensin son bölüm izle ve yeni bölümle ilgili merak edilenler...
Magazin 22 Ocak 2018 - 09:17

Başrollerini Halite Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak ve Okan Yalabık gibi çok önemli oyuncuların paylaştığı Vatanım Sensin’in 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fragmanda Cevdet Azize’yi buluyor ve büyük avuşma gerçekleşiyor. Nefes kesen bir bölüm daha bizi bekliyor. İşte Vatanım Sensin son bölüm izle ve yeni bölüm fragmanı

vatanim42

VATANIM SENSİN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Vatanım Sensin 41. Bölümde Cevdet, Tevfik'ten duyduğu sözler karşısında büyük bir şaşkınlık yaşıyor!
Kendisini Yanık Efe adıyla tanıtan Tevfik, Mustafa Kemal Paşa'dan gelen emirlerle Dağıstanlı'nın maskesini düşürmeyi başarır. Diğer tüm efeleri, Dağıstanlı'nın gerçek yüzüyle yüzleştiren Tevfik gözden düşmesine ve silahların yönelmesine sebep olur. Düzenli orduya katılmayı reddeden Dağıstanlı, Yunan bankasından çalınan paralarla Yunan Ordusu ile savaşmayı planlarken, gerçeklerin ortaya çıkmasıyla köşeye sıkıştığını anlar.

İsmet Bey'in, Dağıstanlı tarafından zorla çiftlikte tutulması Cevdet ile Yakup'u da harekete geçirir. Mustafa Kemal Paşa'dan gelen telgraf sonrası onu kurtarmayı başarırlar. Tevfik'i istediği gibi kullanan Cevdet, ondan intikam almaya karar verir. Tevfik'i öldürmek için bir hamle yapar. Lakin Tevfik'in son sözleri tüm dengeleri değiştirecek cinstendir. Zira Tevfik, Azize'nin yaşadığını ve yerini sadece kendisinin bildiğini itiraf eder. Bu itiraf, Cevdet tarafından şaşkınlıkla karşılanır.

vatanim42-1

Vatan uğruna canını feda eden Mehmet'in acısı, tüm İzmir'i sarar. Yunan Ordusu'nun yaptığı baskın sonrası yakalanan Mehmet'i, mühimmatın yerini söylemesi konusunda zorlanır. Mehmet ve diğer vatanseverlerin yaptığı planla, mühimmatların konulduğu düşünülen sandıklara, bombalar yerleştirilir. Yunan Ordusu'na büyük bir darbe indirmek isteyen Mehmet, kendi canını hiç sayar.

vatanim42-2

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Vatanım Sensin 42. Bölüm Fragmanı yayında! Cevdet, Azize’nin peşine düşüyor; Azize vazifesini sürdürmeye çalışıyor!
Cevdet, öğrendiği hakikat sonrası Azize’yi bulmaya çalışır. Tevfik’in itirafı, onun da başını belaya sokar. Azize’nin gizli vazifesini sürdüremesinde yardımcı olan İngiliz Charles Hamilton da paniğe kapılır.

vatanim42-3

Cevdet, Azize’yi bulabilecek mi? Tevfik’i bekleyen büyük tehlike ne?

Yunan Ordusu tarafından yapılan baskında yakalanan Mehmet, mühimmatların yerini itiraf etmesi için zorlanır. Mehmet ve diğer vatanseverler, karşı hamle yapmak için gizli bir plan yaparlar. Silahların konulduğu sandıkların için bomba yerleştirirler ve Mehmet, bu uğurda vatan için kendisini feda etmeye hazırdır. Mehmet, Leon'un bombaların patlayacağı olay yerinde kalmasını istemez ve Hilal'in de dışarıda olduğunu söyler. Leon, bu bilgiyle soluğu Hilal'in yanında alır. Mehmet ise sıktığı kurşunla büyük bir patlamanın gerçekleşmesine sebep olur.

VATANIM SENSİN 42 BÖLÜM FRAGMANI


Dağıstanlı, Yunan bankasından çalınan paraları yeni mücadelesinde kullanmayı hedefler. Yanık Efe adıyla kendisini tanıtan Tevfik, bu hakikati öğrenir. İsmet Bey'i de zorla çiftliğinde tutan Dağıstanlı'ya karşı yeni bir hamle yapılır. Dağıstanlı'nın aldığı ilacı karıştıran Tevfik, gitgide kontrolünü kaybederek bambaşka birine dönüşmesine neden olur. Dağıstanlı, çiftliğindeki herkesin aç bir halde olmalarını umursamaz ve parayı farklı bir yerde kullanmak istemesi, hedef haline gelmesine sebep olur. Tevfik, tüm efeleri Dağıstanlı'ya karşı bir hale getirir ve kendisine yöneltilen silahlar karşısında Dağıstanlı, tüm gücünü kaybeder.