Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tevfik gerçeği öğrenir! Vatanım Sensin 41. son bölüm izle
Vatanım Sensin 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tevfik gerçeği öğrenir! Vatanım Sensin 41. son bölüm izle
Vatanım Sensin 41. son bölüm yayınlandı. Tevfik, Cevdet'in planıyla Dağıstanlı'yı alaşağı etti, efeleri milli orduya katmak üzere harekete geçti. Vatanım Sensin yeni bölüm ipuçlarını merak eden izleyiciler Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyor. Peki Vatanım Sensin yeni fragman geldi mi? İşte Vatanım Sensin ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 18 Ocak 2018 - 23:22

Vatanım Sensin, heyecan dolu son bölümü ile Kanal D ekranında yayınlandı. Tevfik, ölü bildiği Azize hakkındaki gerçeğe ulaşır. Vatanım Sensin yeni bölümde neler olacak? İşte Vatanım Sensin son bölüm izleme linki, son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı hakkında detaylar…

VATANIM SENSİN YENİ FRAGMAN GELDİ


İstanbul Hükümeti, İsmet Paşa’nın başında olduğu Ankara heyetiyle bir görüşme talep eder. Ancak Cevdet, İstanbul Hükümeti’nin Ankara’yı pusuya düşürmeyi amaçladığını keşfeder ve Mustafa Kemal’in kendisini affetmesi için sabırsızlanan Tevfik’i bu pusuyu bertaraf etmek için kullanmaya karar verir.

Cevdet bundan sonra, Yanık Efe olarak Ankara’ya mı katılacağını yoksa gücü eline geçirip Miralay Tevfik günlerine mi döneceğini bilmediği eski dostuyla yüzleşecek ve öldü bildiği Azize hakkındaki gerçeğe ulaşacaktır.

VATANIM SENSİN YENİ FRAGMAN

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM

VATANIM SENSİN DİZİSİNİN HİKAYESİ

Azize üç çocuğu ve kayınvalidesi ile zorlu bir mücadelenin içinde bulur kendini… Canından çok sevdiği kocasının yokluğuyla ve savaş yıllarının zorluklarıyla mücadele ederek yetiştirir çocuklarını. 1919 yılında, Yıldız güzeller güzeli, gözü yükseklerde bir genç kız, Hilal ise memleket sevdalısı mücadeleci bir genç kız olmuştur.

vatanim-sensin-yeni-bolum

Ali Kemal ise gönlündeki aşk acısıyla ve kendisine dair öğrendiği hazin sırla yaşamaya çalışan serseri bir mayın gibidir. Azize her birinin dertleriyle uğraşmaya çalışırken, İzmir'in Yunanlılar tarafından işgal edileceği haberi ile sarsılırlar. Oysa bu işgal onlara yıllar önce kaybettikleri birini geri getirecektir. Ama hiç ummadıkları bir şekilde…

Üst üste mağlubiyetle biten savaşlardan yorgun düşmüş bir milletin, en son ve en büyük sınavına hazırlandığı 1919 senesinin baharı, Azize ve Cevdet’in de hayatlarında yeni bir dönemi başlatacaktır.

Görünür ve görünmez düşmanların gölgesinde, yolları tekrar kesişecek, hayatları bu kesişme yüzünden alt üst olacaktır. Zaferler ve mağlubiyetler görecekler, ayrılıklar ve kavuşmalar yaşayacaklar, umudun ve buhranın ateşiyle yanacak ve gerçek sevginin, gerçek vefanın, gerçek ihanetin ne olduğunu öğreneceklerdir. Cevdet ve Azize’nin hikayesi, küllerinden doğan yepyeni bir ülkenin kaderiyle bir yazılacaktır.

Vatanım Sensin ; Savaşın acımasız ortamında vazifeleri ve vicdanları arasına sıkışanların, aşklarını yine de yeşertmeye çalışanların,  her şeye rağmen bir arada kalmaya gayret eden bir ailenin, esaretten özgürlüğe doğru çıkılan amansız bir yolun hikayesidir bu…

Son güncelleme: 09:09 - 19.03.2018