Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Azize kızlarına kavuşuyor! Vatanım Sensin 42. son bölüm izle
Vatanım Sensin 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Azize kızlarına kavuşuyor! Vatanım Sensin 42. son bölüm izle
Vatanım Sensin 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Hilal ve Yıldız, anneleri Azize'ye kavuşuyor. Cevdet kızlarına gerçeği yeni bölümde açıklıyor. Vatanım Sensin 43. yeni bölüm gözyaşları ile izlenecek. İşte izleyicilerin merakla beklediği Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı...
Magazin 27 Ocak 2018 - 20:49

Vatanım Sensin dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölümünde Cevdet kızlarına anneleri Azize’nin yaşadığını açıklıyor. Azize ve kızlarının buluşma anı bütün izleyicileri ağlatacak. Vatanım Sensin, merakla beklenen yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak. İşte Vatanım Sensin 43. yeni bölüm fragmanı…

VATANIM SENSİN YENİ FRAGMAN

Azize’yi zor durumdan kurtararak onun yaşadığını öğrenen Cevdet, bu güzel haberi vermek için ailesinin yanına gider. Azize’nin yaşadığını öğrenen kızlar ve Hasibe anne, yetimhaneye giderek hemen görmek isterler. Hilal ve Yıldız, anneleri Azize’yi tekrar gördüklerinde ise duygusal anlar yaşanır.

 

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜM ÖZETİ

Tevfik'i öldürmeye hazırlanan Cevdet, itiraf sonrası şaşkına döner. Tevfik, Cevdet'in kendisini öldüremeyeceğini savunur. Zira Azize'nin yaşadığını ve yerini sadece onun bildiğini ifade eder. Bu hakikat, Cevdet'i harekete geçirir. Azize'ye kavuşmak için herkesi karşısına almaya hazırdır. Tevfik'in söylediği konuma giden Cevdet, onu kurtarmak için başına gelebilecek her türlü tehlikeye karşı göğüs gerecektir.

Cevdet, öğrendiği hakikati İngiliz Hamilton'a da söyler. Charles Hamilton, Tevfik'in yaptığı bu itiraf sonrası tüm savaş planının bozulacağını düşünür. Cevdet'in gizli vazifesine devam edemeyeceğini düşünen Hamilton, yeni bir hamle yapmaya hazırlanır.

Yakalanan Dağıstanlı ise yeniden eski günlerine dönebilmek için harekete geçmeye hazırlanır. Milli mücadele için yeni girişimler planlanır.