Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 42. son bölüm izle
Vatanım Sensin 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 42. son bölüm izle
Vatanım Sensin 42. son bölüm ile Kanal D ekranlarında yayınlandı.Cevdet, kendisinden saklanan gerçekle yüzleşiyor. Yayınlandığı günden beri izleyicilerden tam not alan Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Vatanım Sensin 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Vatanım Sensin dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 25 Ocak 2018 - 23:14

Vatanım Sensin, 42. son bölüm yayınlandı. Dizinin başrollerinde Bergüzar Korel ile Halit Ergenç yer alıyor. Cevdet, Azize’nin yaşadığını öğreniyor. Cevdet Azize’ye ulaşmak için birçok zorluğu aşmak zorundadır. Peki Cevdet neler yapacak? İzleyiciler yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. Vatanım Sensin yeni fragman yayınlandı mı? İşte Vatanım Sensin dizisinde son gelişmeler…

VATANIM SENSİN YENİ FRAGMAN GELDİ


Cevdet'e, Azize'nin yaşadığını söyleyen Tevfik, kendi özgürlüğüne karşı Azize’nin canını öne sürdüğü bir pazarlığa girişir. Tevfik'in paçasını kurtarmak için her türlü yalana başvurabileceğini bilen Cevdet önce onun söylediklerinden emin olmak zorundadır.

Cevdet’in diğer yandan hapse düşen Dağıstanlı'yı kimliği açığa çıkmadan kurtarması gerekmektedir. Ancak Ankara'ya iyiden iyiye düşman kesilen Dağıstanlı'yı içeriden çıkarmak isteyen başkaları da vardır.

Azize, Tevfik'in kızanlarının elinde her geçen an ölüme yaklaşırken, Cevdet zamana karşı yarışmaya başlar. Cevdet şimdi, onu sırtından vuran ve hayatta en çok öldürmek istediği kişi olan Tevfik'i, Azize'yi bulana dek hayatta tutmak gibi dehşetli bir sınavla karşı karşıyadır.

VATANIM SENSİN YENİ FRAGMAN

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:08 - 19.03.2018