Sözcü Plus Giriş

Vatanım Sensin 45. bölüm 2. yeni fragmanı yayında! Vatanım Sensin son bölüm izle! Azize ve Cevdet çocuklarına kavuşuyor!

Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in paylaştığı KanalD'nin efsane dizisi Vatanım Sensin 45. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Yeni fragmanda Azize kaybolan bebeğini buluyor' Cevdet bu müjdeli haber karşısında büyük bir mutluluk yaşıyor. Vatan savunması büyük bir ivme kazanıyor ve kurtuluş adım adım yaklaşıyor. Vatanım Sensin son bölüm izleme linki de haberimizde...

Güncellenme: 10:24, 14/02/2018
Vatanım Sensin 45. bölüm 2. yeni fragmanı yayında! Vatanım Sensin son bölüm izle! Azize ve Cevdet çocuklarına kavuşuyor!

Vatanım Sensin 45. Bölüm 2. yeni fragmanı yayında! Yeni fragmanda bebeğini bulan Azize bu büyük mutlulupu Cevdet ile paylaşıyor ve tüm seyircileri ekrana kilitleyecek olan o anlar yaşanıyor. Bu müjdeyle birlikte İzmir’^de kalınacağı bilgisi tüm ailenin mutluluğunu arttırıyor. İşte Vatanım Sensin son bölüm izleme lkinki ve yeni bölümde neler olacak? sorusunun yanıtı…

Vatanım Sensin’de çok önemli bir bölüm bizleri bekliyor. Yeni bölümde bebeklerini bulan Azize ve Cevdet büyük bir mutluluk yaşıyor. İzmir’de kalma kararı da kurtuluş Savaşı’na olan inancı ikiye katlıyor.

vatanim45

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Vatanım Sensin 44. Bölümde Yunan Yüzbaşı’yı öldüren Cevdet, tutuklanıyor; zor bir sınav vermek zorunda kalıyor!
Ailesine kavuşan Azize’nin mutluluğu uzun sürmez. Zira cinsel saldırısına uğradığı Yunan Yüzbaşı, Cevdet’in yardımcısı olarak atanmıştır. 4. Kolordu Komutanlığı’na atanan Cevdet’in gözü hiçbir şey görmez ve Azize’nin intikamını almak için Yunan Yüzbaşı’yı alnının ortasından vurarak öldürür.

Bu hadise Yunan Ordusu tarafından büyük bir şaşkınlıkla karşılanır. Cevdet, olay yerinde hemen tutuklanır ve tüm ailesi önemli bir sınav vermek zorunda kalır. Milli Mücadele için de oldukça önem teşkil eden bu husus, savaşın gidişatını da etkileyecektir. Ankara Hükümeti’nin verdiği talimat sonrası 4. Kolordu Komutanlığı vazifesine atanan Cevdet, bu rütbey, kaybetme tehlikesiyle karşılaşır.

vatanim45-1

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Azize, kaybolan bebeğini buluyor; Cevdet’e müjdeyi götürüyor!
Azize, tesadüf eseri kaybolan bebeğine denk gelerek büyük mutluluk içerisine girer. Müjdeli haberi vermek için yeniden Cevdet’in yanına döner. Cevdet’in yanına gelen Flippos, ağlayan bebek sesini duyar ve o an gerilim başlar.

vatanim45-3

Dağıstanlı, kibrine yenik düşerek birçok Türk’ün ölümüne sebep olmuştur. Dağıstanlı’nın aptıklarından sonra yoldaşı Pehlivan da ona karşı cephe alır.

Batı cephesine gelen Mustafa Kemal Paşa’yı öldürmek isteyen Dağıstanlı’yı durdurabielcek tek kişi Cevdet’tir. Cevdet, Dağıstanlı’nın bu saldırısını engellemeyi başarabilecek mi?

VATANIM SENSİN 45. BÖLÜM 2. FRAGMANI

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM İZLE

vatanim45-6

vatanim45-7İlginizi ÇekebilirVatanım Sensin yeni bölüm fragmanı geldi! 44. bölümde Cevdet tutuklanıyor! Vatanım Sensin 43. son bölüm izleVatanım Sensin yeni bölüm fragmanı geldi! 44. bölümde Cevdet tutuklanıyor! Vatanım Sensin 43. son bölüm izle