Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 45. son bölüm izle
Vatanım Sensin 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 45. son bölüm izle
Vatanım Sensin, heyecan dolu 45.son bölümüyle Kanal D ekranlarında yayınlandı. Filippos, zaferin keyfini çıkarıyor; Cevdet büyük felaketi önlemeye çalışıyor. Vatanım Sensin yeni bölümde neler olacak diye merak eden izleyiciler yeni fragman yayınlandı mı? diye soruyor. İşte Vatanım Sensin ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 15 Şubat 2018 - 23:09

Vatanım Sensin 45. son bölümü yayınlandı. Dağıstanlı Türk ordusunun yenilmesine neden olur. Cevdet de Dağıstanlı’ya yaptıklarının bedelini ödetmek için bir plan yapar. Başrollerinde Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in yer aldığı dizi her bölümü ile izleyenlerden tam not alıyor. Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar…

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Cevdet’in Yunan taarruzu karşısında son çare olarak gördüğü Dağıstanlı, ihanetiyle Türk ordusunun acı bir mağlubiyet yaşamasına sebep olmuştur. Azize bu şartlar altında Cevdet’i, suçluluk duygusuyla saplandığı karanlıktan çıkarabilecek yegane mucizeyle İzmir’e döner.

 

Filippos zaferinin tadını çıkarır ve Mustafa Kemal halka moral vermek için Batı Cephesi’ni ziyaret etme kararı alırken, Cevdet de Dağıstanlı’ya yaptıklarının bedelini ödetmek için bir plan yapar. Ancak başına gelenlerden Mustafa Kemal’i sorumlu tutan Dağıstanlı’nın sessizce gitmeye niyeti yoktur. Cevdet, Dağıstanlı en büyük günahını işlemeden onu durdurmak için zamanla yarışırken hiç beklemediği bir tehlike de ona doğru yaklaşmaktadır.


VATANIM SENSİN SON BÖLÜM

VATANIM SENSİN DİZİSİNİN HİKAYESİ

Azize üç çocuğu ve kayınvalidesi ile zorlu bir mücadelenin içinde bulur kendini… Canından çok sevdiği kocasının yokluğuyla ve savaş yıllarının zorluklarıyla mücadele ederek yetiştirir çocuklarını.

1919 yılında, Yıldız güzeller güzeli, gözü yükseklerde bir genç kız, Hilal ise memleket sevdalısı mücadeleci bir genç kız olmuştur. Ali Kemal ise gönlündeki aşk acısıyla ve kendisine dair öğrendiği hazin sırla yaşamaya çalışan serseri bir mayın gibidir. Azize her birinin dertleriyle uğraşmaya çalışırken, İzmir'in Yunanlılar tarafından işgal edileceği haberi ile sarsılırlar. Oysa bu işgal onlara yıllar önce kaybettikleri birini geri getirecektir. Ama hiç ummadıkları bir şekilde…

Üst üste mağlubiyetle biten savaşlardan yorgun düşmüş bir milletin, en son ve en büyük sınavına hazırlandığı 1919 senesinin baharı, Azize ve Cevdet’in de hayatlarında yeni bir dönemi başlatacaktır.

Görünür ve görünmez düşmanların gölgesinde, yolları tekrar kesişecek, hayatları bu kesişme yüzünden alt üst olacaktır. Zaferler ve mağlubiyetler görecekler, ayrılıklar ve kavuşmalar yaşayacaklar, umudun ve buhranın ateşiyle yanacak ve gerçek sevginin, gerçek vefanın, gerçek ihanetin ne olduğunu öğreneceklerdir. Cevdet ve Azize’nin hikayesi, küllerinden doğan yepyeni bir ülkenin kaderiyle bir yazılacaktır.

Vatanım Sensin ; Savaşın acımasız ortamında vazifeleri ve vicdanları arasına sıkışanların, aşklarını yine de yeşertmeye çalışanların,  her şeye rağmen bir arada kalmaya gayret eden bir ailenin, esaretten özgürlüğe doğru çıkılan amansız bir yolun hikayesidir bu…

Son güncelleme: 09:02 - 20.03.2018