Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 47. bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 46. son bölüm izle!
Vatanım Sensin 47. bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 46. son bölüm izle!
Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in paylaştığı Kanal D'nin sevilen dizisi Vatanım Sensin 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi Kanal D'nin yayın akışında görülüyor. Ancak dizinin takipçileri yeni bölüm tanıtımının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. İşte Vatanım Sensin 46. son bölüm izleme linki...
Magazin 27 Şubat 2018 - 09:02

Vatanım Sensin 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin hayranları yeni bölüm tanıtımını merak ediyor. Haberimizde hem bu sorunun yanıtını hem de Vatanım Sensin 46. son bölüm izleme linkini de bulabilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Vatanım Sensin 46. Bölümde Dağıstanlı'nın mektubunu okuyan Yunan Kumandan Filippos, Cevdet'in güvenilirliğini ölçmeye kalkıyor!

Türk Ordusu'na ihaneti sonrası Mustafa Kemal Paşa'ya suikast girişiminde bulunan Dağıstanlı, Cevdet tarafından engellenmişti. Dağıstanlı, ölmeden önce Yunan Kumandan Filippos'a bir mektup yollamıştı. Mektubu okuyan Filippos, Cevdet'in Türk Ordusu için mücadele eden bir vatansever olduğunu öğrenir. Bunun hakikat olup olmadığını merak eden Filippos, Cevdet'i zor bir karara sürükler. Cevdet, ailesi ile vazifesi arasında bir karar vermek zorunda kalır.

vatanimsensin46ic

Öte yandan Cevdet ve ailesi için zorlu dönemler başlamıştır. Tüm okların hedefi haline gelmişlerdir ve dahası kendilerini kanıtlamak zorundadırlar. Azize, bebeği Mehmet ile mücadelesine devam ederken, Yıldız ve Hilal de tehlikenin farkındadırlar. Cevdet, ailesini korumaya çalışırken Yunan Ordusu içindeki vazifesini de sürdürmek zorundadır. Milli Mücadele'nin seyrini belirleyecek olaylar yaşanırken, Cevdet kontrolü elden bırakmamaya çalışacaktır.

 

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

VATANIM SENSİN 46. SON BÖLÜM İZLE

Son güncelleme: 08:56 - 19.03.2018