Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 46. son bölüm izle
Vatanım Sensin 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 46. son bölüm izle
Vatanım Sensin 46. son bölüm yayınlandı. Cevdet, vazifesi ve ailesi arasında güç bir tercih yapmak zorunda kalacaktır. İzleyiciler Cevdet'in yapacağı seçimi merak ediyor. Başrollerinde Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in yer aldığı dizi severler tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor. Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Vatanım Sensin ile ilgili merak edilenler...
Magazin 22 Şubat 2018 - 23:15

Vatanım Sensin 46. son bölüm Kanal D ekranlarında yayınlandı. Vatanım Sensin son bölümde Aleksi’nin niyetini anlayan Leon ile Hilal ne yapacak? Yeni bölümden ipuçları edinmek isteyen izleyiciler Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediyor. İşte ayrıntılar..

VATANIM SENSİN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

Yunan Kumandanı Filippos, Cevdet’i zor bir karara zorluyor!  Cevdet’in öldürdüğü Dağıstanlı, giderayak Filippos’a yolladığı pusulayla Cevdet’in en büyük sırrını açığa vurmuştur. Filippos, menşeinden emin olmadığı bu bilgiyi sınamak istemektedir.

 

Kızlar, Azize için kalacak bir yer bulmuşlar, fakat Aleksi’nin Mehmet bebeği bulup satmanın peşinde olduğundan habersizdirler. Hilal ve Leon, Aleksi’nin gerçek niyetinden şüphe etmeye başlarlar. Filippos, Türklere nihai darbeyi vurmak için İzmir’e yepyeni dev toplar getirtmiştir. Ancak Filippos bu silahları kullanarak sadece bir cephe zaferi kazanmak değil; Cevdet’in ihanetini de ispat etmek niyetindedir.

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM

VATANIM SENSİN YENİ FRAGMAN

Son güncelleme: 09:00 - 19.03.2018