Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 46. son bölüm izle Cevdet’e ağır işkence!
Vatanım Sensin 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 46. son bölüm izle Cevdet’e ağır işkence!
Kanal D'nin en sevilen dizilerinden Vatanım Sensin 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Cevdet ağır işkenceden geçiyor! Hilal'in babasına yolladığı mektup tüm izleyenlerin duygulanmasına neden oluyor. Vatanım Sensin son bölüm izleme linki de haberimizde...
Magazin 2 Mart 2018 - 09:01

Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in paylaştığı Kanal D’nin sevilen Dizisi Vatanım Sensin’in 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Miralay Cevdet’in Kuvva’cı olduğu deşifre olacak mı? İşte Vatanım Sensin 46. son bölüm izleme linki ve yeni bölümde neler olacak sorusunun yanıtı…

vatanimsensin47-1

VATANIM SENSİN 47. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Vatanım Sensin 47. Bölüm Fragmanı yayında! Cevdet için infaz kararı veriliyor!

Yunan askerleri tarafından yakalanan Cevdet için işler gittikçe kötüye gitmektedir. İşkencelere maruz kalan Cevdet, İsmet Bey ile görüşmeye gittiğini açıkça söyler. Duydukları karşısında hayal kırıklığına uğrayan Filippos, infaz emri verildiğini söyleyen ilk kişi olur.

Cevdet, kurşuna dizilmekten kurtulabilecek mi? Leon, babasının ölümündeki büyük gerçeği öğrenecek mi? Cevdet’in annesi Hasibe, hayatının sonuna mı geliyor?

vatanimsensin47-2

VATANIM SENSİN 46. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cevdet’in öldürdüğü Dağıstanlı, giderayak Filippos’a yolladığı pusulayla Cevdet’in en büyük sırrını açığa vurmuştur. Filippos, menşeinden emin olmadığı bu bilgiyi sınamak istemektedir.

Kızlar, Azize için kalacak bir yer bulmuşlar, fakat Aleksi’nin Mehmet bebeği bulup satmanın peşinde olduğundan habersizdirler. Hilal ve Leon, Aleksi’nin gerçek niyetinden şüphe etmeye başlarlar. Filippos, Türklere nihai darbeyi vurmak için İzmir’e yepyeni dev toplar getirtmiştir. Ancak Filippos bu silahları kullanarak sadece bir cephe zaferi kazanmak değil; Cevdet’in ihanetini de ispat etmek niyetindedir. Cevdet, vazifesi ve ailesi arasında güç bir tercih yapmak zorunda kalacaktır.

vatanimsensin47-3

VATANIM SENSİN 47. YENİ BÖLÜM FRAGMANI