Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 48. bölüm 2. fragmanı geldi! Vatanım Sensin 47. son bölüm izle!
Vatanım Sensin 48. bölüm 2. fragmanı geldi! Vatanım Sensin 47. son bölüm izle!
Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in paylaştığı Vatanım Sensin 48. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda İzmir'deki zulüm ve şiddet her saniye artıyor. Cevdet Filippos'un gizli planını öğrenir öğrenmez harekete geçiyor. Mehmet Akif Ersoy'da İzmir'e gelmek üzere yola çıkıyor. Vatanım Sensin 47. son bölüm izleme linki de haberimizde...
Magazin 14 Mart 2018 - 12:07

Kanal D’nin en sevilen dizilerinden Vatanım Sensin 48. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Mehmet Akif Ersoy İzmir’e geliyor. Cevdet Filippos’un planını duyduktan sonra harekete geçiyor. İzmir’deki Yunan zulmü ve şiddeti artarak devam ederken Kuvayı Milliye’ciler de başka hesaplar yapıyor.

İzmir’de şiddet giderek artıyor; Filippos’un gizli planını öğrenen Cevdet harekete geçiyor!

vatanimsensin48-2kanald1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Vatanım Sensin 47. Bölümde tutuklanan Cevdet, idama mahkum ediliyor; Milli Mücadele için önemli bir adım atılıyor.

Cevdet ile İsmet Paşa'nın, Milli Mücadele'nin gidişatı için bir araya gelmeleri, Yunan Ordusu tarafından öğrenilir. Yunan Kumandanı Filippos, güvendiği Cevdet'in kendilerine ihanet ettiğini öğrenir. Filippos, Cevdet'in derhal yakalanarak infaz edilmesini ister.

İzmir, artık Cevdet'in ailesi için de tehlikelidir. Azize, Cevdet'i kurtarmak için tüm tehlikeleri göze almaya hazırdır. Cevdet, tutuklu kaldığı süre boyunca da Yunan işkencesine uğrar.

Öte yandan Hilal, babası Cevdet'in kuvvacı olup olmadığını sorgulamaya başlar. Bu merakını Leon ile de paylaşan Hilal, beklemediği bir tepki alır. Zira Cevdet'in kuvvacı olmasının ortaya çıkması Vasili'nin de ölüm nedenine ışık tutacaktır. Yüzbaşı Yakup ile İngiliz Charles Hamilton ise Cevdet'in kurtulması için tüm yolları denemeye hazırdırlar.

vatanimsensin48-2kanald3

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mehmet Akif Ersoy İzmir’e geliyor; Milli Mücadele için büyük emek veriliyor!

Kendisini yeniden Yunan Ordusu’na kabul ettiren Cevdet, Leon engeline takılır. Zira Leon, Cevdet’in kuvvacı olduğunu anlamıştır. Babası Vasili’nin ölümünden Cevdet’i sorumlu tutan Leon, silahını çeker. Leon’un, Cevdet hakkındaki düşünceleri büyük bir ikileme düşmesine sebep olur.

Hilal ise Yunan Kumandanı Filippos ile karşı karşıya gelir. İzmir’deki direniş, giderek büyür ve Milli Mücadele için yeni umutlar doğar. Öte yandan Mehmet Akif Ersoy, İzmir’e gelir. Cevdet ile gizli buluşmaları sırasında her ikisi de gerçek vazifelerini itiraf ederler.

VATANIM SENSİN 48. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

VATANIM SENSİN 47. SON BÖLÜM İZLE