Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 48. yeni bölüm fragmanı yayında! Vatanım Sensin 47. son bölüm izle
Vatanım Sensin 48. yeni bölüm fragmanı yayında! Vatanım Sensin 47. son bölüm izle
Kanal D'nin sevilen dizilerinden başrollerini Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in paylaştığı Vatanım Sensin 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Miralay Cevdet'in Kuvay-ı Milliyeci olduğunu itiraf etmesi damga vuruyor. Ben Türk Milleti'nin hürriyeti için çalışıyorum' cümlesi de en ilgi çeken anlardan biri oldu. Vatanım Sensin 47. son bölüm izleme linki de haberimizde
Magazin 12 Mart 2018 - 09:16

Vatanım Sensin 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda işler büyük bir çıkmaza giriyor. Özgürlük savaşı başka bir evreye geçiyor ve Kurtuluş Savaşı durdurulamaz bir şekilde başlıyor. İşte Vatanım Sensin 47. son bölüm izleme linki ve yeni bölümle ilgili merak edilenler…

Yeni bölümde Cevdet’in kuvvacı olduğunu anlayan Leon, silahını ona yönlendirir. Babası Vasili’nin ölümünden Cevdet’i sorumlu tutan Leon, duyduğu hakikat karşısında zor anlar yaşar. Zira Cevdet, Türk Ordusu için çalıştığını ve Yunanları vatanından atmak için mücadele ettiğini itiraf eder.

vatanimsensin48

VATANIM SENSİN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Vatanım Sensin 47. Bölümde tutuklanan Cevdet, idama mahkum ediliyor; Milli Mücadele için önemli bir adım atılıyor.

Cevdet ile İsmet Paşa'nın, Milli Mücadele'nin gidişatı için bir araya gelmeleri, Yunan Ordusu tarafından öğrenilir. Yunan Kumandanı Filippos, güvendiği Cevdet'in kendilerine ihanet ettiğini öğrenir. Filippos, Cevdet'in derhal yakalanarak infaz edilmesini ister.

İzmir, artık Cevdet'in ailesi için de tehlikelidir. Azize, Cevdet'i kurtarmak için tüm tehlikeleri göze almaya hazırdır. Cevdet, tutuklu kaldığı süre boyunca da Yunan işkencesine uğrar.

vatanimsensin48-2fragman

Öte yandan Hilal, babası Cevdet'in kuvvacı olup olmadığını sorgulamaya başlar. Bu merakını Leon ile de paylaşan Hilal, beklemediği bir tepki alır. Zira Cevdet'in kuvvacı olmasının ortaya çıkması Vasili'nin de ölüm nedenine ışık tutacaktır. Yüzbaşı Yakup ile İngiliz Charles Hamilton ise Cevdet'in kurtulması için tüm yolları denemeye hazırdırlar.

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜMDE NELER OALCAK?

Cevdet ile Leon karşı karşıya geliyor; Cevdet gerçek kimliğini açıklıyor!

Cevdet’in kuvvacı olduğunu anlayan Leon, silahını ona yönlendirir. Babası Vasili’nin ölümünden Cevdet’i sorumlu tutan Leon, duyduğu hakikat karşısında zor anlar yaşar. Zira Cevdet, Türk Ordusu için çalıştığını ve Yunanları vatanından atmak için mücadele ettiğini itiraf eder.

vatanimsensin48-3fragman

Bu gerçek Leon’u büyük bir ikileme sürükler. Öte yandan İzmir’de, Milli Mücadele için baş kaldırış başlar. İsmet Bey, halka umut olurken, Türk halkı zaferleri gözlemeye başlar. Yunanistan’dan gelen haberler ise Yunan Kumandanı Filippos için olumsuz olur. Türk halkının azmi karşısında Yunan Ordusu’nu zor zamanlar beklemektedir.

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM İZLE

 

Son güncelleme: 12:00 - 12.03.2018