Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 48. son bölüm izle
Vatanım Sensin 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 48. son bölüm izle
Vatanım Sensin 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kanal D'nin fenomen dizilerinden Vatanım Sensin'de bu hafta Filippos'un, hedefinde Hilal var! İzmir ahalisine yapılan konuşmada herkesin duygularını kabartacak gibi görünüyor. Vatanım Sensin 48. son bölüm izleme linki de haberimizde. İşte ayrıntılar...
Magazin 19 Mart 2018 - 09:10

Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in paylaştığı dizide Filippos, hedefine Hilal’i alıyor! İzmir halkına verilen korkuyu engellemek için çok anlamlı bir konuşma gerçekleşiyor! İşte Vatanım Sensin 49. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki…

vatanimsensin49

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Vatanım Sensin 48. Bölümde Cevdet ile Leon karşı karşıya geliyor; İzmir'deki direniş giderek büyüyor!

Leon, babası Vasili'nin Cevdet yüzünden öldüğünü öğrenmiştir. Cevdet'in, Türk Ordusu için çalışan bir vatanperver olduğunu anlar. Yunan Ordusu'ndaki görevine geri dönse de Leon ile Cevdet'i büyük bir yüzleşme bekler. Leon, babasının katili olarak gördüğü Cevdet'e silah çeker. Cevdet ise hakikati daha fazla saklamaz ve gerçek vazifesini açıklar. Lakin Leon ile aynı tarafta olduklarını ve birlikte mücadele edebileceklerini yineler. Leon, bu sözler karşısında büyük bir ikileme düşer. Bolşeviklerden olan Leon, duyguları ve mantığı arasında gidip gelir.

Yunan Kumandanı Filippos, Cevdet ve ailesiyle akşam yemeğinde bir araya gelir. Geceye Hilal'in vatan hakkındaki yorumları damgasını vurur. Hilal'in sözleri karşısında ne diyeceğini bilemeyen Filippos, aklındaki eksik parçaları tamamlar.

vatanimsensin49-2

Mehmet Akif'in İzmir'e gelişi, herkesi harekete geçirir. Yunan Ordusu peşine düşerken, Cevdet gizli bir yerde buluşur. Cevdet, kendisinin Türk halkı için Yunan Ordusu'ndaki vazifesini açıklar. Mehmet Akif'in de kendi kimliğini açıklaması, Cevdet tarafından şaşkınlıkla karşılanır.