Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 50. yeni bölüm fragmanı izle! Vatanım Sensin 49. son bölüm izle! Hilal öldü mü?
Vatanım Sensin 50. yeni bölüm fragmanı izle! Vatanım Sensin 49. son bölüm izle! Hilal öldü mü?
Kanal D'nin en sevilen dizilerinden Vatanım Sensin 50. yeni bölüm fragmanı geldi! 'İnsan savaşın ne olduğunu ancak bittiğinde anlar' cümlesi yeni fragmanın en dikkat çeken bölümlerinden biri oldu. Yeni fragmanın son sahnesinde Hilal'İn vurulduğu sahne ise heyecanı doruğa çıkardı. Hilal öldü mü? İşte Vatanım Sensin 49. son bölüm izleme linki ve yeni bölüm hakkında merak edilenler...
Magazin 27 Mart 2018 - 08:03

Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in paylaştığı Vatanım Sensin 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanın son sahnesi nefesleri kesti. Hilal vuruldu mu? Yeni, fragmanda savaşın formu değişiyor. İnönü taarruz emri veriyor. İşte Vatanım Sensin 50. yeni bölüm fragmanı ve Vatanım Sensin 49. son bölüm izleme linki…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

İzmir'in hangi tarafta kalacağına dair yapılan oylama, herkesi harekete geçirir. Yunan Ordusu Kumandanı Filippos, Türk halkının korkutulması için harekete geçer. Oylamaya dair asılan uyarı yazıları, İzmir'de yeni bir dönemin başlangıcı olur.

vatanimsensin50

İzmir'e gelen Mehmet Akif, Cevdet ile buluşur. Cevdet'e gerçek kimliğini açıklayan Mehmet Akif, Türk halkına umut olacak bir konuşma için harekete geçer. Tüm Türk halkının bir araya geldiği konuşma, Milli Mücadele için önemli bir adım olur. Mehmet Akif, İzmir’deki mücadeleyi güçlendirebilmek için bir marş yazar.

Öte yandan Hilal ile Leon'un evlendiğini öğrenen Filippos ve Adonnis harekete geçerler. Adonnis, Hilal'in ortadan kaldırılması için Filippos'u ikna etmeye çalışır. Hilal ile Leon'u, bu süreçte büyük bir tehlike beklemektedir.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Vatanım Sensin 50. Bölüm Fragmanı yayında! Yunan kralı, İzmir’e geliyor! Hilal, askerlerden kaçarken vurulacak mı?
Filippos, savaşın bittiğini geri çekildiğini söyleyerek kirli oyunlar içerisine girecektir. Yunan askerlerinin Azize’nin de aralarında bulunduğu kadınlara yönelik saldırı, birçok ölümle biter. Cevdet, savaş alanına geldiğinde çok üzücü bir tabloyla karşılaşır.

vatanimsensin50-4

Hilal, Yunan askerlerinden kaçarken vurulacak mı? Leon, canından çok sevdiği Hilal’i kurtarmayı başarabilecek mi?

VATANIM SENSİN 50. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM İZLE