Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 51. yeni bölüm fragmanı geldi! Vatanım Sensin 50. son bölüm
Vatanım Sensin 51. yeni bölüm fragmanı geldi! Vatanım Sensin 50. son bölüm
Kanal D'nin en sevilen dizilerinden Vatanım Sensin 51. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni bölüm fragmanında Hilal'İn ölüp ölmeidği büyük bir gizem. Miralay Cevdet komadaki kızına Kuvayı Milliiye gerçeğini itiraf ediyor. İşte Vatanım Sensin 50. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair merak edilenler...
Magazin 2 Nisan 2018 - 12:00

Başrollerini Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’İn paylaştığı Vatanım Vatanım Sensin 51. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Hilal üzerinden pek çok spekülasyon yapılıyor. Miralay Cevdet kızı komadayken ona Kuvayı Milliye gerçeğini açıklıyor. Azize adeata deliye dönüyor. Peki Hilal yaşıyor mu? Vatanım Sensin 50. son bölüm izleme linki de haberimizde…

vatanimsensin51-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Vatanım Sensin 50. Bölümde İzmir'de kaos giderek artıyor; Hilal ölüm tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor!

Yunan Ordusu'ndan çalınan telsizler sayesinde Mehmet Akif'in yazdığı İstiklal Marşı, İzmir'de yankılanır. Marşın okunması tüm Türk halkını bir araya getirir ve Milli Mücadele için oldukça önemli adımlar atılır.

Aynı zamanda Türk Ordusu'nun Yunanlar karşısında aldığı galibiyetler, Yunanların geri çekilmesine sebep olur. İşgalci devletlerin giderek köşeye sıkışması, Mustafa Kemal Paşa'nın doğru hamleleriyle yeni zaferlerin habercisi olur. Yunan Kumandanı Filippos, alınan mağlubiyetlerden tedirgin olmuştur. Yunan Kralı Konstantin ve karısı Sofia, vaziyeti görmek için İzmir'e gelirler. Konstantin, gördüğü manzara karşısında şaşkınlığa uğrar ve geri adım atılması için harekete geçer.

İsmet Bey ise taarruz emri verir. Artık Türk Ordusu, düşmanı yurttan atmak için harekete geçecektir.

YENİ BÖLÜMDE NELR OLACAK?

Vatanım Sensin 51. Bölüm Fragmanı yayında!

vatanimsensin51-3

Cevdet, tüm gerçeği kızı Hilal’e itiraf ediyor! Hayati tehlikesi süren Hilal, ölecek mi?

Yunan askerler, tarafından vurulan Hilal, Leon tarafından hızlıca hastaneye getirilse de hayati tehlike sürmektedir. Kızının durumunu gören Cevdet, çılgına döner. Azize’ye olan biteni anlatırken ise soğukkanlılığını korumaya çalışır. Kızı Hilal’in bilinci kapalıyken tüm gerçeği itiraf eder.

Albay Adonis, Hilal’in ölüm haberini vermek için Filippos’un yanına gider. Hastaneye giden Adonis, Hilal’e zarar verecek mi?

VATANIM SENSİN 51. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

VATANIM SENSİN 50. SON BÖLÜM İZLE