Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 51. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 50. son bölüm izle
Vatanım Sensin 51. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 50. son bölüm izle
Vatanım Sensin, 50. son bölüm ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. İzmir’i Filippos’a teslim etmeyen Türkler, İnönü’den gelen ikinci zafer haberiyle bir müjde daha almışlardır.Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Vatanım Sensin dizisi ile ilgili gelişmeler...
Magazin 29 Mart 2018 - 23:21

Vatanım Sensin 50. son bölümünde; harbin henüz bitmediğinin farkında olan Azize ise civar köylerdeki muhtaç kadınlara yardım edebilmek için dostlarıyla yola düşer. Bu yolda, mağlubiyetin etkisiyle çığrından çıkmış Yunan askerleriyle karşı karşıya gelecektir. Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte ayrıntılar…

VATANIM SENSİN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

İnönü hezimeti yüzünden şehre gelen Yunan Kralı Konstantin, Filippos'a ordunun geri çekilmesini emreder. Bu gelişmeyle umutlanan Cevdet, kaçan Yunan ordusuna nihai darbeyi indirmek için İsmet Paşa'yla görüşüp taarruz için doğru zamanın geldiğini söyler.

Lakin son anda ortaya çıkardığı bir bilgi, her şeyden habersiz İzmir'e doğru yürüyen Türk Ordusu’nun kaderini tayin edecektir.

 

VATANIM SENSİN FRAGMAN


VATANIM SENSİN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 15:56 - 31.03.2018