Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Vatanım Sensin 51. son bölüm izle
Vatanım Sensin 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Vatanım Sensin 51. son bölüm izle
Vatanım Sensin, 51. son bölüm ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Mustafa Kemal Paşa'nın verdiği vazifeyi yerine getirmeye çalışan Cevdet, yaşanan cinayetin perde arkasını araştırıyor. Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte detaylar...
Magazin 5 Nisan 2018 - 23:22

Vatanım Sensin, ekranların en çok dizilerinden biri… Başrollerinde Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in yer aldığı dizide Hilal ile Leon ikilisi izleyicinin favorisi. Vatanım Sensin son bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Vatanım Sensin ile ilgili son gelişmeler…

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Cevdet, tüm gerçeği kızı Hilal’e itiraf ediyor! Hayati tehlikesi süren Hilal, ölecek mi? Yunan askerler, tarafından vurulan Hilal, Leon tarafından hızlıca hastaneye getirilse de hayati tehlike sürmektedir. Kızının durumunu gören Cevdet, çılgına döner. Azize’ye olan biteni anlatırken ise soğukkanlılığını korumaya çalışır. Kızı Hilal’in bilinci kapalıyken tüm gerçeği itiraf eder.

Albay Adonis, Hilal’in ölüm haberini vermek için Filippos’un yanına gider. Hastaneye giden Adonis, Hilal’e zarar verecek mi?

Leon, ölümle pençeleşen Hilal’i hastaneye yetiştirirken her şeyden habersiz Cevdet de, Mustafa Kemal'den mühim bir emir alır. Kızının durumuyla kahrolmasına rağmen vazifesine dönmek zorundadır. Görevi, Güney Cephesi'ni kapatacak barış görüşmeleri için İzmir'den Ankara'ya geçecek Fransız heyetinin güvenliğini sağlamaktır ancak bir cinayet tüm planları altüst eder.

Olaydan şüphelenen Cevdet cinayeti araştırdığında büyük bir komplonun ortasında olduklarını anlar. Şimdi Cevdet Filipos'un hain planını bozmalı ve bu sayede barıştan vazgeçmek üzere olan Fransızları Ankara'ya gitmeye ikna etmelidir.

 

VATANIM SENSİN YENİ FRAGMAN

 


VATANIM SENSİN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:32 - 11.04.2018