Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 51. son bölüm izle
Vatanım Sensin 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 51. son bölüm izle
Kanal D'nin sevilen dizilerinden Vatanım Sensin 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda kurtulan Hilal'den Leon'a: Hakikatleri görmenin vakti gelmedi mi? sorusu öne çıkıyor. Vatanım Sensin 51. son bölüm izleme linki de haberimizde. İşte ayrıntılar...
Magazin 11 Nisan 2018 - 07:48

Başrollerini Bergüzar Korel Halit Ergenç’İn paylaştığı Vatanım Sensin 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Filippos ve Adonis, hain planları için harekete geçiyor! Cevdet’in tüm bu olanlara karşı ne yapacağı merak konusu. İşte ayrıntılar…

vatanimsensin52-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Vatanım Sensin 51. Bölümde Hilal'in verdiği hayat mücadelesi Cevdet ve ailesini çaresiz bırakıyor; Milli Mücadele için önemli bir adım atılıyor!

Yunan Ordusu Kumandanı Filippos ve Adonis'in planı sonrası Hilal vurulur. Bu ana tanık olan Leon, onu hastaneye kaldırır ve Hilal için kritik süreç başlar. Cevdet ve Azize, aldıkları bu haberle yıkılırlar. Cevdet, yaşam savaşı veren Hilal'e söyleyemediklerinin acısı çekmektedir. Hilal'e aslında Kuva-yi Milliye için çalıştığını söyleyemeyen Cevdet, daha fazla bu yükü taşıyamamaktadır. Yunan albay Adonis ise Hilal'in ölmemesi üzerine yeniden harekete geçmeye hazırlanır. Hastanede yatan Hilal'i öldürmeyi amaçlayan Adonis, bir kez daha elini kana bulamaya hazırlanır.

Mustafa Kemal Paşa, Cevdet'e yeni bir vazife verir. Bu vazifede Güney Cephesi'ni kapatacak barış görüşmeleri için Fransız heyetinin İzmir'den, Ankara'ya güvenli bir şekilde gitmelerini sağlamaktır. Cevdet, bu uğurda yeniden Yunan Ordusu ile karşı karşıya gelecektir. Milli Mücadele'nin gidişatını etkileyecek bu olay, Cevdet'in her zamankinden daha dikkatli olmasını gerektirecektir. Üstelik beklenmedik bir cinayet, her şeyin seyrini değiştirecektir.

vatanimsensin52-2


YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Vatanım Sensin 52. Bölüm Fragmanı yayında! Filippos ve Adonis, hain planları için harekete geçiyor!
Filippos, Albay Adonis’i kötü planlarına ortak etmiştir. Adonis’in kaçmadan önce yapacağı kötülükler, Cevdet ve ailesini derinden üzecektir.

Türk ordusunun arasına karışan gizli ajan, bildiklerini Filippos’a anlatmak üzere onunla anlaşma yapma peşindedir.

Leon ve Cevdet’in kumanda ettiği Yunan askerleri, Albay Adonis’in peşindedir. Cevdet, Adonis’i kaçmaya çalışırken yakalamayı başarır ve tüm bildiklerini anlatmasını ister. Fakat Adonis’i takip eden Filippos, gerçeklerin öğrenilmesini istemeyecektir.

VATANIM SENSİN 52.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM İZLE