Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 53. Bölüm Fragmanı yayında! Vatanım Sensin 52. son bölüm izle
Vatanım Sensin 53. Bölüm Fragmanı yayında! Vatanım Sensin 52. son bölüm izle
Kanal D'nin sevilen dizilerinden Vatanım Sensin 53. bölüm fragmanı yayında! Yeni tanıtıma İsmet Paşa'nın Miralay Cevdet'e söylediği 'Senden ateş etmeni istiyorum' sözleri damga vuruyor. Askerlerin söylediği Kemal Paşa türküsü de herkesi duygulandıran başka bir sahne oluyor. İşte Vatanım Sensin 52. son bölüm izleme linki ve yeni bölümle ilgili merak edilenler...
Magazin 20 Nisan 2018 - 08:19

Başrollerini Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’İn paylaştığı Vatanım Sensin 53. Bölüm Fragmanı geldi! Yeni fragmanda Eskişehir savaşı derinden hissediyor. İsmet Paşa ve Cevdet arasında yaşanan zor diyalog da izleyenleri duygulandırıyor. İşte Vatanım Sensin 52. son bölüm izleme linki ve yeni gelişmeler…

vatanim-sensin-53

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Vatanım Sensin 52. Bölümde İstanbul Hükümeti'nin görevlendirdiği ajan, Milli Mücadele'nin seyrini değiştirmeye çalışıyor!
Vurulduktan sonra felç kalan Hilal için yeniden her şeyi değerlendirme zamanıdır. Yunan Kumandanı Filippos ve Yunan albay Adonis'in hedefi olan Hilal, başına gelen olaydan sonra Leon ile ilişkilerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalır. Yaşanan bu hadise, çiftin bir savaşın içinde Türk-Yunan aşkının ne kadar mümkün olabileceği konusunda düşündürmeye başlar.

Cevdet, kızı Hilal'e bunu yapanın peşine düşer. Filippos, Adonis'in hedef haline geleceğinin farkındadır ve ona kaçmadan son bir vazife verir. Cevdet ise Yunan askerleriyle birlikte her yerde Adonis'i aramaya başlar. Cevdet, Adonis'i bulmayı başarır ve bu olayın arkasında kimin olduğunu sorgulamaya başlar.

Öte yandan İstanbul Hükümeti, İsmet Paşa'nın başında olduğu Türk Ordusu'na bir ajan göndermiştir. Bu ajan hem İstanbul Hükümeti hem de Yunanlar için istihbarat toplamaya çalışırken, içlerinde hainin farkında olmayan Türk Ordusu'nu büyük bir tehlike beklemektedir.

vatanim-sensin-53-kapak

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Vatanım Sensin 53. Bölüm Fragmanı yayında! Cevdet, İsmet Paşa’nın planını uygulamak için harekete geçiyor!

İsmet Paşa, vatan için kendini feda edecek gönüllü askerlere çok özel bir görev vermiştir. Bu görevin amacına ulaşabilmesi için ise Cevdet’in hoşnut olmayacağı eylemler gerçekleştirmesi gerekir.

Savaşın son kritik dönemine girilmek üzeredir. Hastanenin boşaltılmasıyla birlikte planın son aşamalarının hızlı şekilde gerçekleşmesi gerekmektedir.

vatanim-sensin-53-2

VATANIM SENSİN 53. YENİ BÖLÜN FRAGMANI

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM İZLE