Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Vatanım Sensin 52. son bölüm izle!
Vatanım Sensin 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Vatanım Sensin 52. son bölüm izle!
Kanal D ekranlarının sevilen tarihi dizisi Vatanım Sensin’in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'İn paylaştığı dizinin12 Nisan'da yayınlanan son bölümünde Hilal felç olmuştu. Son bölümde Filippos’un adamını vuran Cevdet'i yeni bölümde neler bekliyor?
Magazin 18 Nisan 2018 - 10:51

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Geçtiğimiz hafta 52. bölümü ile ekrana gelen dizide felç olan Hilal'in Leon ile yaptığı duygusal konuşma izleyenleri ekrana kilitlemişti. Peki yeni bölümde neler olacak? Cevdet, intikamını alabilecek mi? Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte yanıtı…

vatanim-sensin-53-1

 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Cevdet, Güney Cephesi'nin kapanması yolunda büyük bir adım atsa da Filippos'un son hamlesiyle Doğu Cephesi yeniden karışmış, Türk Ordusu’nun gücü tek cephede toplanamaz hale gelmiştir. Hilal yeni durumunu kabullenmekte güçlük çekerken, ne Leon ne de ailesi onun umutsuzluğa teslim olmasına izin vermeyecektir. Böylece Cevdet ve Leon, Hilal'i bu hale getiren caninin izini sürmeye başlarlar. Ancak failin kimliği onları yepyeni bir şüpheye iter.

Filippos ise Yunanistan'da ilan edilen seferberliğin yardımıyla Türklerin üzerine yürümek için büyük bir ordu kurmuştur. İki ordu cephede karşı karşıya gelmeye hazırlanırken, Filippos kendi planlarını uygulamak için harekete geçer.

vatanim-sensin-53-2


VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

VATANIM SENSİN 52. SON BÖLÜM İZLE!
v

Son güncelleme: 09:03 - 26.04.2018