Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Vatanım Sensin 52. son bölüm izle
Vatanım Sensin 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Vatanım Sensin 52. son bölüm izle
Vatanım Sensin 52. son bölümde; Yunanistan'da ilan edilen seferberlik, Yunan Kumandanı Filippos'un yeni planlarını devreye sokmasına neden oluyor. Vatanım Sensin 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...
Magazin 12 Nisan 2018 - 23:25

Vatanım Sensin, Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri… Başrollerinde Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in yer aldığını dizisnin son bölümünde; Cevdet, Güney Cephesi'nin kapanması yolunda büyük bir adım atsa da Filippos'un son hamlesiyle Doğu Cephesi yeniden karışmış, Türk Ordusu’nun gücü tek cephede toplanamaz hale gelmiştir. Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte diziye ilişkin son detaylar…

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI 

Hilal yeni durumunu kabullenmekte güçlük çekerken, ne Leon ne de ailesi onun umutsuzluğa teslim olmasına izin vermeyecektir. Böylece Cevdet ve Leon, Hilal'i bu hale getiren caninin izini sürmeye başlarlar. Ancak failin kimliği onları yepyeni bir şüpheye iter.

Filippos ise Yunanistan'da ilan edilen seferberliğin yardımıyla Türklerin üzerine yürümek için büyük bir ordu kurmuştur. İki ordu cephede karşı karşıya gelmeye hazırlanırken, Filippos kendi planlarını uygulamak için harekete geçer.

 

VATANIM SENSİN FRAGMAN


VATANIM SENSİN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:09 - 26.04.2018