Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 56. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 55. son bölüm izle
Vatanım Sensin 56. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 55. son bölüm izle
Vatanım Sensin 56. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni tanıtımda Cevdet ile Hilal karşı karşıya geliyor; Cevdet gerçeği açıklıyor! Cebinden çıkardığı Türk bayrağını hiç yanından ayırmadığını söyleyen Cevdet duygusal anların yaşanmasına neden oluyor. İşte Vatanım Sensin 55. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair merak edilenler...
Magazin 17 Mayıs 2018 - 11:18

Başrollerini Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’İn paylaştığı Kanal D’nin fenomen dizisi Vatanım Sensin 56. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni tanıtımda karşı karşıya gelen baba-kız Cevdet’İn itirafı ile aralarındaki sorunu çözüyor. İşte yeni bölüm tanıtımı ve Vatanım Sensin son bölüm izleme linki…

vatanim-sensin-56-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Vatanım Sensin 55. Bölümde Yüzbaşı Yakup, Yunan işkencesine maruz kalıyor!

Milli Mücadele'de kritik bir döneme girilir. Alınan kayıplardan sonra tek yumruk haline gelen Türk halkı, işgalci devletlere karşı savaşına devam eder. Bu savaş zaman zaman beklenmeyen kayıplarla sonlanırken yiyecek ve cephane bulmakta zorlanan Türk Ordusu için herkes seferber olur.

Yıldız'a karşı olan takıntısı hırsa dönen Aleksi, Yakup'u hedef alır. Yakup ve Vecihi'nin teyyare yaptıkları hangara yapılan baskında Yakup tutuklanır. Bu hadise başta Cevdet olmak üzere tüm Türk Ordusu'nu tedirgin eder. Zira tüm planlara hakim olan Yakup, konuşturulmaya çalışılacaktır. Yunan Ordusu Kumandanı Filippos, Yakup'un kuvvacı olduğunu öğrenir. Yakup'u konuşturmak için türlü işkencelere başvuran Yunan askerleri, Türk Ordusu'nun gizli planlarını öğrenmek ister. Yakup, bu zor sınav karşısında oldukça güç zamanlar yaşar.

Yakup'un maruz kaldığı işkencelere tanık olan Cevdet, yapılacak son bir şey olduğunu düşünür. İşkencelere karşı dayanmakta zorluk çeken Yakup, intihar eşiğine gelir.

Öte yandan ayaklarını oynatabilen Hilal için yeni bir süreç başlar. Geçirdiği zor ameliyatlardan sonra yeniden yürüme şansı olan Hilal, en büyük desteği ailesi ve Leon'dan görür. İzmir'deki çetin mücadeleler devam ederken, Mustafa Kemal Paşa'dan gelecek haberler herkes için yeni bir sürecin başlangıcı olur


YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Vatanım Sensin 56. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Cevdet ile Hilal karşı karşıya geliyor; Cevdet hakikati açıklıyor!

Cevdet’in kuvvacı olduğunu öğrenen Yunan Kumandanı Filippos, onu tutuklamak yerine göz hapsine almayı tercih eder. Bu sayede Ankara ve Mustafa Kemal Paşa’nın planlarına ulaşacaktır. Bunu oğlu Aleksi ile paylaşır ve gözlerinin aynı zamanda Leon’da olması gerektiğini ifade eder.

Yunan Ordusu tarafından kaçırılan Türk subaylarını kurtarmak için harekete geçen kuvvacıları, tehlikeli bir olay beklemektedir. Kuvvacıalrın kazdığı tüneli patlatmayı emreden Filippos, bu vazife için Cevdet’i görevlendirir. Cevdet’in, herkesin önünde vereceği bu kritik karar Hilal ile karşı karşıya gelmelerine yol açar. Hilal’in silah çektiği Cevdet’in itirafı ise ikili için tüm olayların seyrini değiştirir.

vatanim-sensin-56-2-1