Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin son bölüm izle
Vatanım Sensin 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin son bölüm izle
Vatanım Sensin 56. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Boran Kuzum ve Miray Daner'in yer aldığı dizi yakında final yaparak ekranlara veda edecek. İki sezondur yayınlanan Vatanım Sensin'in son bölümleri izleyiciler tarafından merak ediliyor. Yeni bölümde; Filippos, büyük sırrı öğreniyor; Aleksi ile birlikte harekete geçiyor. İşte Vatanım Sensin'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı...
Magazin 14 Mayıs 2018 - 21:39

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni bölümde;  Cevdet, vatan haini düşünülerek ölmek istemediğini, tez vakitte yeniden Türk ordusu arasında olmak istediğini Azize ile paylaşır. Filippos ise Cevdet’in Türk ordusunun ajanı olduğunu öğrenmiştir. Çevresinde güvenecek kimsesi kalmadığını düşünen Filippos, oğlu Aleksi’den yardım ister. Öyle ki Leon’un bile takip edilmesi gerektiğini söyler.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yakup, Yunan işkencesine maruz kalıyor; Türk milletinin geleceği için kritik bir karar alıyor. Yakup'u yakalayan Filippos elindeki kozları artırmanın tadını çıkarırken, Cevdet ise şüphe çekmemek adına Yakup’un başına gelenleri eli kolu bağlı izlemek zorundadır.

Yakup’un kuvvacı olduğunu öğrenen Yıldız, Havva’yı kurtarmanın yolunu arar. Yakup’un tutuklanmasına neden olan uçağı geri almak için Leon’la iş birliği yapan Vecihi ise bambaşka şeylerle geri dönecektir. Filippos konuşmamak için direnen Yakup’u çözmek için akıl almaz bir yönteme başvurur.

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM İZLE

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.