Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 57. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 56. son bölüm
Vatanım Sensin 57. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 56. son bölüm
Vatanım Sensin 56. son bölüm yayınlandı, izleyiciler son bölüm linkine ve son bölüm özetine haberimizden erişebilirler.Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Boran Kuzum ve Miray Daner'in yer aldığı dizi yakında final yaparak ekranlara veda edecek. İki sezondur yayınlanan Vatanım Sensin'in son bölümleri izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...
Magazin 17 Mayıs 2018 - 23:03

Vatanım Sensin dizisinin son bölümünde; Cevdet’in, Yakup’la görüştüğünü kendi gözleriyle görüp Kuvayı Milliye için çalıştığından emin olan Filippos, Cevdet’i tutuklamak veya cezalandırmak yerine göz hapsine almayı tercih eder. Böylece Ankara’nın planlarını önceden haber alıp boşa çıkarabilecektir. Nitekim Filippos’un elde ettiği bilgiler öncelikle Darülmesai’yi ve Azize dahil oradaki tüm kadınların hayatını tehdit eder.

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

O sırada Ankara Cevdet’ten, İtalyanlara esir düşen ve serbest bırakılmak üzere olan Türk subaylarıyla ilgili bir görev verir. Şimdi Cevdet’le Filippos arasında tehlikeli bir satranç oyunu başlayacaktır. Bu öylesine tehlikeli bir oyundur ki Cevdet’i kızı Hilal’le ölümcül bir şekilde karşı karşıya getirecektir.

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

VATANIM SENSİN FRAGMAN

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 00:02 - 23.05.2018