Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 58. son bölüm izle
Vatanım Sensin 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 58. son bölüm izle
Vatanım Sensin'de nefesler tutuldu, şimdi finalde neler yaşanacak merak ediliyor. Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Boran Kuzum ve Miray Daner'in yer aldığı dizi yakında final yaparak ekranlara veda edecek. İki sezondur yayınlanan Vatanım Sensin'in final bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. Vatanım Sensin 59. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte ayrıntılar...
Magazin 31 Mayıs 2018 - 23:10

Vatanım Sensin’in son bölümünde; Aleksi’nin ölüm haberi ile yıkılan Filipos, Cevdet’in oyununu fark eder. Artık Cevdet ve ailesi için bir ölüm kalım savaşı başlamıştır. Yunan ordusu İzmir’de patlayan bombalarla sarsılmış, artık Cevdet ve ailesi için bir ölüm kalım savaşı başlamıştır. Cevdet, kızlarını İzmir’den çıkarabilmek için Azize’yle beraber çabalarken bir yandan da yeni aldığı bir haberle vazifesinin tamamlanmadığını öğrenir.

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Oğlunun ölüm haberiyle deliye dönen Filipos hem duraksayan Yunan ordusunu büyük bir öfkeyle harekete geçirmiş hem de Azize ve kızları İzmir’de köşeye kıstırmıştır.

Cevdet, Mustafa Kemal’in emriyle giriştiği Şafak Harekatı planının selameti için elini çabuk tutmak zorundadır. Ancak bu kez Filipos’un elinden kaçması kolay olmayacaktır. Dahası Filipos, Cevdet’e karşı kullanabileceği en önemli kozu ele geçirmiştir.

VATANIM SENSİN FRAGMAN

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 11:01 - 05.06.2018