Sözcü Plus Giriş

Vatanım Sensin kadrosuna iki yeni isim daha katıldı!

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Vatanım Sensin'e iki yeni isim daha katıldı! İkinci sezonu ile Perşembe günü ekranlarda olacak dizinin kadrosuna eklenen iki yeni isimle Vatanım Sensin, kadrosu daha da güçlendi. İşte diziye eklenen yeni oyuncular...

null
Güncellenme: 07:59, 06/11/2017
Vatanım Sensin kadrosuna iki yeni isim daha katıldı!

Sevr Antlaşması dönemine odaklanacak yeni sezonda usta oyuncu Levent Can, İzmir’İn görebileceği en acımasız ve gaddar bir generale hayat verecek. Berker Güven ise Filipos'un oğlu, Leon'un kuzeni Aleksi'yi canlandıracak. İşte Vatanım Sensin’e yeni katıılan iki oyuncu ve rolleri.

Vatanım Sensin 2. sezonda yine ekrana kilitleyecek. Cevdet'in Yunan karargahını patlatmasıyla final yapan dizinin fragmanında Cevdet'in tedavi görüp yeniden hayata bağlandığı görülüyor. Azize'den ise haber yok. Ancak dizinin yeni sezon afişinde görülüyor.

KANAL D RESMEN AÇIKLADI

Vatanım Sensin ne zaman başlayacak? Kanal D internet sitesinde Vatanım Sensin’in Kasım 9’da yayınlanacağını duyurdu. Dizinin yeni sezon fragmanları yayınlandı.

levent-canberker-guven

ŞÜKRAN OVALI DA DAHİL OLMUŞTU

9 Kasım Perşembe Türkiye’nin kanalı Kanal D ekranında yeni sezonu ile izleyicisiyle buluşacak Vatanım Sensin, önemli oyuncularla daha da güçlenen yeni kadrosu ve bir ulusun var olma mücadelesini anlattığı sürükleyici hikâyesi ile adından söz ettirmeye devam edecek. Vatanım Sensin'in yayınlanan fragmanında ünlü oyuncu ve futbolcu Caner Erkin'in eşi Şükran Ovalı da göründü.

vatanim-sensin-yeni

YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

Kanal D Vatanım Sensin için yeni sezonda neler olacak adlı kısa bir tanıtım filmi hazırladı. Tanıtım filminde finaldeki heyecan dolu sahnelere yer veriliyor. Cevdet'in Yunan karargahını patlatması, Hilal'in uzaktan Leon'a veda etmesi, Teyfik'in kurduğu tuzağa düşmesi ve Azize'nin mektup aldığı sahneler yer alıyor. Ayrıca yayınlanan 2 fragman da üst üste aynı videoda gösteriliyor.

İlginizi ÇekebilirVatanım Sensin'in Leon'u Boran Kuzum yeni sevgilisiyle görüntülendi! Ece Uzun kimdir?Vatanım Sensin'in Leon'u Boran Kuzum yeni sevgilisiyle görüntülendi! Ece Uzun kimdir?

 

İlginizi ÇekebilirYeni fragman geldi! Vatanım Sensin'in ne zaman başlayacağı resmen belli oldu!Yeni fragman geldi! Vatanım Sensin'in ne zaman başlayacağı resmen belli oldu!