Vatanım Sensin neden geç başladı? Vatanım Sensin 21. bölümde neler olacak?

Vatanım Sensin izleyicileri dün akşam heyecanla yeni bölümü izlemeyi beklerken, Vatanım Sensin'in geç başlamasıyla şaşkınlığa uğradı. Vatanım Sensin neden geç başladı? Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin neden geç başladı? Vatanım Sensin 21. bölümde neler olacak?

Vatanım Sensin yurdun kuruluş yıllarını anlatan senaryosuyla televiyon izleyicisini ekran başına topluyor. Diziyi takip eden izleyiciler dün ekran başına geçtiklerinde bir sürprizle karşılaştı. Vatanım Sensin’in yeni bölümü yerine Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını izlemek zorunda kalan izleyiciler, diziyi normal saatinden 1 saat geç izleyebildi. Vatanım Sensin’in alışılmış saatinin dışında yayınlanması birçok izleyici tarafından tepki çekti.

SOSYAL MEDYADA VATANIM SENSİN TEPKİLERİ

VATANIM SENSİN’İN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Vatanım Sensin’in gelecek hafta yayınlanacak 21. bölümünde, Cevdet, annesinin ağzından çıkan cümlelerle Azize’nin gebe olduğunu öğrenecek. Fakat Hasibe istediği sözleri Cevdet’tan duyamaz ve annesi olarak tokat gibi sözler söyler. Bu sözler karşısında Cevdet’in içinde fırtınalar kopsa da vatan için vazifesinden vazgeçemez. Eşref Paşa’nın ölümüyle birlikte Azize’ye önemli bir mektup gelir. Mektupta Eşref Paşa’nın ağzından çok önemli sözler yer alır. Peki ama Azize bu sözleri gerçek yerine koyup, Cevdet’e karşı tutumunu değiştirecek mi?