Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin son bölüm son sahne ile kilitledi! Yeni bölüm fragman geldi mi? Vatanım Sensin 35. bölüm izle
Vatanım Sensin son bölüm son sahne ile kilitledi! Yeni bölüm fragman geldi mi? Vatanım Sensin 35. bölüm izle
Vatanım Sensin 2. sezon 35. bölüm dün akşam ekrana geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanının dizi bitiminde yayınlanmaması izleyicilerini üzdü. Son bölümde Cevdet Hilal' kurtarmak için Dağıstanlı'nın çiftliğine sızdı Üstelik Azize ile Tevfik de orada. Hilal'in akıbeti kadar bu düğümün çözülüp çözülmeyeceği de merak ediliyor.  36. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? 35. son bölüm izle...
Magazin 1 Aralık 2017 - 12:40

Vatanım Sensin son bölümde Hilal esir düşüyor. Üstelik Dağıstanlı’nın çiftliğine kadar gidiyor. Cevdet kızını kurtarmak için bir plan yapıyor ancak bu planın karşısında Yunan Generali Filippos var. Türkleri asmak için kendine güzel bir bahane bulan Filippos Hilal’in teslim edilmesine karşılık her gün 5 Türk’ün asılacağını ilan etti. Sonrasında Cevdet’in planına onay verdi. Ancak Filippos da kendi planı vardı. Hilal’in hayatını tehlikeye atacak emri verdi.

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Hilal’in kaçırılma haberi, gündeme bomba gibi düşer. Dağıstanlı'nın yanında bulunan Azize, kendisini Yanık Efe olarak tanıtan Tevfik ile yüzleşir. Tevfik'ten kızı Hilal'i kurtarmasını isteyen Azize, ailesini koruyabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Yeni bölümde Azize ile Cevdet karşılaşacak mı? Yeni bölüm fragmanında en çok merak edilen sorulardan biri bu. Ancak henüz fragman yayınlanmadı. Yayınlandığı anda aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz…

36. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

vatanim-sensin-leon

SON BÖLÜM ÖZETİ

Vatanım Sensin 35. Bölümde Hilal kaçırılıyor; onu kurtarmak isteyen babası Cevdet ile Dağıstanlı yeniden karşı karşıya geliyor! Dağıstanlı'nın gözüne girmeye çalışan Kerim, Hilal'i kaçırır. Bu sayede ödüllendirileceğini düşünür. Bu haberi alan Yunan Teğmen Leon, bu hadiseyi Cevdet ile paylaşır. Cevdet'in büyük şaşkınlığı, onu harekete geçirir.

vatanim-sensin-dagistanli

İngiliz Charles Hamilton'a, Dağıstanlı'nın yanında adamı olduğunu söyleyen Yunan General Filippos, onu bitirmek için adım atmaya başlar. Hilal'in kaçırıldığını öğrenen Filippos, Dağıstanlı'ya gözdağı verebilmek adına İzmir meydanında Türkleri asmaya başlar. Simav'ın Yunanlılara kaybedilmesinin ardından Taşköprü'yü savunamayacağı düşünülen Dağıstanlı'ya, Ankara Hükümeti'nden emir gelir. Bu emrin ardından Yunan Ordusu'na karşı zafer kazanmak isteyen Dağıstanlı, hiç olmadığı kadar kararlı bir hale gelir.
VATANIM SENSİN 35. SON BÖLÜM İZLE

Son güncelleme: 15:43 - 01.12.2017