Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin tepkisi! 2. sezon için yorum yağdı: Ne zaman başlayacak?
Vatanım Sensin tepkisi! 2. sezon için yorum yağdı: Ne zaman başlayacak?
Vatanım Sensin için Instagram'daki magazin hesaplarının ortaya attığı 2 Kasım beklentisi de boş çıktı. 2. fragmanı da yayınlanan Vatanım Sensin'de Cevdet'in akıbeti belli oldu ancak hala Azize'den haber yok.
Magazin 1 Kasım 2017 - 09:03

Vatanım Sensin 2. sezon yeni bölüm için bekleyen izleyicilerin sabrı taştı. Kanal D’nin Twitter hesabına yorum yağdı. Dizinin ne zaman başlayacağını öğrenmek isteyen fanatik seyirci Azize’nin durumunu da merak ediyor. 1. sezon finalinde Cevdet’in şehit düştüğü haberini alan Azize ikinci kez yıkım yaşadı. Üstelik tam da kavuşacakken. Ekranda son olarak haberi alınca yere yığılan bir Azize görüldü. 2. sezon fragmanında Cevdet’in patlamadan kurtulduğu görülüyor. Ancak Azize’nin durumu hala belli değil.

VATANIM SENSİN 2. SEZON TARİHİ BELLİ DEĞİL

Vatanım Sensin 2. sezon yeni bölüm için sabırlar tükendi. Geçtiğimiz hafta Instagram’da magazin sayfaları 2 Kasım dedi. Ancak geçtiğimiz cumartesi 2. fragmanı yayınlanan dizinin tarihi ile ilgili resmi açıklama hala yok.

İŞTE TWEETLER:

VATANIM SENSİN NASIL BİTMİŞTİ?

Vasili'yi suçüstü yakalatan Cevdet, taarruzu kısa bir süreliğine geciktirmeyi başarır. Cevdet, zayiat olmadan zafer kazanılmayacağını söyler ve büyük bir karar verir. Yunan olduğunu öğrenen Ali Kemal, derin bir uçurumun kıyısında dolanır. Biri yıllarca oğlundan, diğeri ise kocasından ayrı düşmüş ve nihayetinde İzmir'i terk etmek zorunda kalan iki acılı kadın; Veronika ve Azize… Bir yol ayrımında sevdiklerine kavuşmayı bekler. İkisi de umduğundan başka bir şeyle karşılaşacaktır bu dönemeçte.

Son güncelleme: 14:30 - 01.11.2017