Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin yeni bölüm neden yok? Vatanım Sensin bitti mi? İşte Kanal D yayın akışı…
Vatanım Sensin yeni bölüm neden yok? Vatanım Sensin bitti mi? İşte Kanal D yayın akışı…
Vatanım Sensin yeni bölüm var mı? Bu akşam neden yok? Vatanım Sensin'in yayınlanacak olan 53. bölüm fragmanının yayınlanmamasıyla izleyiciler Vatanım Sensin yeni bölüm yayınlanmayacak mı sorusunu sormaya başlamıştı. İşte Kanal D yayın akışı ve Vatanım Sensin yeni bölüm detayları...
Magazin 19 Nisan 2018 - 15:33

Vatanım Sensin bu akşam neden yok? Vatanım Sensin’in yeni bölümünde hangi gelişmelerin yaşanacağı büyük bir merakla bekliyor ve Vatanım Sensin fragmanını izlemek için araştırmalarını sürdürüyordu. Vatanım Sensin’in yayın günü gelmesine rağmen yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Kanal D’den yeni bölüm ne zaman sorusununa yanıt geldi. Öte yandan Vatanım Sensin’in yakında final yapacağı iddia ediliyor.

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Vatanım Sensin'in 26 Nisan 2018 Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Türk Ordusu'nu iki cephede savaşmaya zorlayan Yunan Kumandanı Filippos, planının başarılı bir şekilde ilerlediğini söylüyor; Cevdet duydukları karşısında büyük bir şok yaşıyor! Vatanım Sensin 53. Bölümde Milli Mücadele, Türk Ordusu için nasıl sonuçlanacak? Cevdet, Filippos'u engelleyebilecek mi?

KANAL D YAYIN AKIŞI

Kanal D tarafından yayınlanan günlük yayın akışına göre Vatanım Sensin’in yeni bölümü yayın akışında görünüyor. Yani Vatanım Sensin yeni bölüm bu akşam yayınlanacak. İşte Kanal D yayın akışı…

06:45 Kanal D ile Günaydın Türkiye
09:45 Çocuklar Duymasın
12:45 Gelinim Mutfakta
15:00 Magazin D
16:30 Arka Sokaklar
18:45 Ahmet Hakan’la Kanal D Haber
20:00 Vatanım Sensin-Kolaj bölümü
23:30 Çalsın Sazlar
01:45 Zodyak Kıyametin İşaretleri
04:00 Kalbim Ege’de Kaldı

VATANIM SENSİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İstanbul Hükümeti, ajanlık yapması için Türk Ordusu'na Rahmi isimli birini yollar. Ajan Rahmi, Yunan Kumandanı Filippos ile iş birliği yapar ve Türk Ordusu'na doktor kimliğiyle sızar. Ordu içindeki planları İstanbul'a rapor ederken, işgalci İtilaf Devletleri'nin de haberdar olmasını sağlar. Ajan Rahmi, Türk askerlerinin kafalarını karıştırmayı başarır. Mustafa Kemal Paşa'nın öldüğünü ve tüm orduyu büyük bir felaketin beklediği yalanıyla, askerleri ikna etmeye çalışır. Duydukları karşısında büyük bir karamsarlığa kapılan askerler, ordudan kaçmaya başlarlar.

Daha önce Fransız silah tüccarı Dulle ile iş birliğine kalkışan Yunan Kumandan Filippos'un ise farklı idealleri vardır. Filippos, Türk Ordusu'nun iki cephede birden savaşmasını ve bu sayede onları hazırlıksız yakalamak istediğini belirtir. Böylelikle İzmir'in ardından ilk olarak Kütahya ve Balıkesir'i, ardından da Ankara'yı almak istediklerini ifade eder. Cevdet, Türk Ordusu'nun büyük bir tuzağa çekildiğinin farkındadır. Zaman geç olmadan bunu engellemek ve Mustafa Kemal Paşa'nın bilmesini istemektedir. Zira İsmet Paşa'nın kumandanlık ettiği orduyu bekleyen tehlikenin farkındadır.

Hilal'in durumu ciddiyetini sürdürür. Adonis'in sokak ortasında Hilal'i hedef alarak öldürmeye kalkışması, onun sonunu getirir. Filippos ile Yunan albay Adonis, Hilal ile Leon'un evliliğini öğrendikten sonra harekete geçmişlerdi. Felç geçiren Hilal, eski günlerinin özlemini yaşarken, Cevdet ile Leon bunu yapanın Adonis olduğunu öğrenmişlerdi. Cevdet, yaptığı hamle neticesinde Adonis'i yakalar ve bunu, ona yaptıranın kim olduğunu öğrenmek ister. Filippos, büyük bir gerilim yaşasa da ilk anda yakayı kurtarmayı başarır.

Son güncelleme: 20:38 - 19.04.2018