Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı neden yok? Vatanım Sensin’de final iddiaları…
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı neden yok? Vatanım Sensin’de final iddiaları…
Kanal D'nin efsane dizilerinden Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı neden yok? Hafta başında yayınlanması beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Son bölümde Cevdet'in kimliğinin açığa çıkmasıyla Vatanım Sensin'de final' iddiaları da gündeme geldi. Dizi, Kanal D'nin yayın akışında da görünmüyor. İşte ayrıntılar...
Magazin 1 Mart 2018 - 09:11

Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’İn yer aldığı Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı neden yok? Dizinin takipçileri hafta başından bu yana yayınlanacak yeni fragmanı bekliyorlar. Bugün gelen haberler ise Vatanım Sensin yeni bölümünün bu akşam yayınlanmayacağı yönünde. Kanal D’nin yayın akışında Vatanım Sensin yeni bölüm görünmüyor bu hafta tekrar bölümü yayınlanacak.

Ayrıca Vatanım Sensin’de Yunan Komutan Cevdet’in kimliğini yani Türk ajanı olduğunu öğrendi. Yakalama emri verdi ve Cevdet son sahnede tutuklandı. Dizinin ana teması Cevdet’in görevi üzerine kurulu olduğu için izleyicilerin kafasında dizi bu sezon final mi yapacak sorusu oluştu. Dizinin neden yayınlanmadığı ya da final ile ilgili söylentiler için henüz bir açıklama yok.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Vatanım Sensin son bölümünde deşifre olan Cevdet, Yunan askerleri tarafından yakalanmıştı. Peki, Cevdet’in akıbeti ne olacak? Bu sorunun yanıtını merak eden takipçiler yeni fragmanı araştırıyor. Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı, dizi bu hafta yok mu?

Vatanım Sensin'in 22 Şubat tarihli bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Türk- Yunan çatışması devam ederken; Cevdet Komutan'ın kimliğinin ortaya çıkması dengeleri alt üst etti. Dağıstanlı'nın ölmeden önce yazdığı mektup, Filippos'un eline geçti. İhaneti öğrenen Yunan Komuytan, Cevdet ve ailesinin peşine düştü.

Finalde bir kez daha ailesi ile vatanı arasında tercih yapmak zorunda kalan Cevdet, Filippos'un askerleri tarafından yakalandı. Cevdet'in akıbetini merak eden izleyiciler, son bölümden bu yana Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanını araştırıyordu ancak beklenen görüntüler henüz gelmedi. Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

 

 

Son güncelleme: 09:33 - 01.03.2018