Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin yeni bölüm ne zaman? Vatanım Sensin bu akşam neden yok? İşte Kanal D yayın akışı…
Vatanım Sensin yeni bölüm ne zaman? Vatanım Sensin bu akşam neden yok? İşte Kanal D yayın akışı…
Vatanım Sensin yeni bölüm ne zaman? Vatanım Sensin dizisinin takipçileri Kanal D yayın akışında yeni bölümü göremeyince bu akşam neden yok merak ediyorlar. Sosyal medya üzerinde Vatanım Sensin yeni bölüm bugün var mı, yok mu konuşuluyor. Kanal D yayın akışında dizinin yayın saatinde iki farklı film yayınlayacak. Peki Vatanım Sensin neden yok? Yeni bölüm ne zaman? İşte 4 Ocak 2018 Kanal D yayın akışı...
Magazin 4 Ocak 2018 - 17:16

Reyting rekorlarını alt üst eden dizi Vatanım Sensin neden yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak merak ediliyor.Her bölümü heyecanla takip edilen Vatanım Sensin yeni bölümünün bu akşam yayınalanmayacağını öğrenen hayranları hüsrana uğradı. Bu akşam neden yok sorusunun yanıtını arayan Vatanım Sensin takipçileri cevabı Google’da arıyor. Son bölümlerin en çok konuşulan sahnesi Cevdet’in Tevfik’i yakaldığı ve sorguladığı sahne oldu. Peki Vatanım Sensin 40. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Kanal D yayın akışında neden yok? İşte tüm detaylar ve Kanal D yayın akışı…

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Kanal D`nin reyting rekorları kıran dizisi Vatanım Sensin geçtiğimiz hafta yayınlanan 39. bölümünden sonra yeni bir fragman yayınlanmadı. Yeni fragmanı yayınlanmadığı gibi yeni bölüm ile ilgili de herhangi bir açıklama gelmemişti. Dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise dizinin takipçileri arasında merak konusu olmuştu. Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümünün bu hafta yayınlanmayacağı açıklandı.

Bu akşam yeni Vatanım sensin bölümü olmayacak ama yeni fragmanın bu akşam izleyicilerle paylaşılması bekleniyor. Kanal D 4 Ocak Perşembe yayın akışında Vatanım Sensin yeni bölümü yer almıyor. Vatanım Sensin 40. yeni bölümü 11 Ocak Perşembe gününden itibaren Kanal D ekranlarında olacak.

VATANIM SENSİN NEDEN YOK?

Yılbaşı dolayısıyla bir hafta yayınına ara verilen Vatanım Sensin yeni bölümü 11 Ocak Perşembe gününden itibaren Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta Vatanım Sensin yeni bölüm yerine bu akşam 20.00’de Bordo Bereliler Suriye adlı yerli film ekrana gelecek.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Vatanım Sensin son bölümde Tevfik'i öldürmek üzereyken kendisine gelen yardım teklifi ile anlaşma yapma kararı alan Cevdet son anda fikrini değiştirmişti. Dağıstanlı'nın ordu ile ilgili söylediği sözlerin ardından büyük bir şaşkınlık yaşayan Cevdet akıllıca bir plan yapmıştı. Peki, Cevdet'in Tevfik'e verdiği özel görevin yer alacağı Vatanım Sensin 40. bölüm fragmanı hangi gün ekrana gelecek? Vatanım Sensin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Vatanım Sensin bu akaşam neden yok? sourlarının yanıtlarını sizlerle paylaştık.

Azize’yi gördüğünü ve başına neler geldiğini Cevdet’e anlatmak isteyen Spiros, İngiliz ajan Charles Hamilton tarafından hedef haline gelir. Hamilton, milli mücadelenin gidişatı için Cevdet’in vazifesine devam etmesi gerektiğine inanır. Spiros’un hakikatleri Cevdet’e anlatıcak olmasını riske atamayan Hamilton, onu öldürmeye kalkar.

Cevdet, aylar sonra Tevfik ile ilk defa baş bala kalır. Yaptıklarının cezasını vermek isteyen Cevdet, onun Yanık Efe adıyla Dağıstanlı’nın yanında yer almasını kabullenemez. İşlediği suçlar yüzünden ilk defa intikam alma fırsatı yakalayan Cevdet, duyduğu gerçekler karşısında hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağını anlar.

vatanim-sensin-yeni-fragman-geldi-mi

KANAL D YAYIN AKIŞI

16:00'da “Arka Sokaklar” adlı dizinin tekrar bölümü yayın akışında yerini alıyor. Hemen ardından 18:45'de “Ahmet Hakan'la Kanal D Haber” adlı bültenle akşam haberleri başlıyor.  20:00'da “Hasret Bitti” ile mükemmel bir film keyfine hazır olun! Romantik komedi formatında ele alınan filmi tüm ailenizle birlikte izleyerek eğlence dolu anların tadını çıkartabilirsiniz. 22:15'de “Oflu Hoca'nın Şifresi” adlı komedi filmi ile sinema keyfi kesintisiz devam ediyor. 00:15'de “Siyah Beyaz Aşk” adlı dizinin tekrar bölümünü izleyebilirsiniz. Ardından 02:45'de “Oflu Hoca'nın Şifresi” 04:00'da ise “Soğuk Cinayet” adlı iki  filmin ekranlara geliyor.

 

Son güncelleme: 18:56 - 04.01.2018