Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin’den yeni fragman! Vatanım Sensin 48. yeni bölüm 2. fragman izle!
Vatanım Sensin’den yeni fragman! Vatanım Sensin 48. yeni bölüm 2. fragman izle!
Vatanım Sensin, merakla beklenen yeni bölümüyle 15 Mart Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de yayınlanacak. Vatanım Sensin, 48. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı. İşte yeni bölümden ipuçları içeren yeni fragman...
Magazin 13 Mart 2018 - 20:18

Vatanım Sensin 48. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Mehmet Akif Ersoy İzmir’e geliyor; Milli Mücadele için büyük emek veriliyor. Başrollerinde Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in yer aldığı dizi hikayesi ve oyuncuların başarılı performansı ile dikkatleri çekiyor. İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanları ve yeni bölüm özeti…

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI İZLE

Kendisini yeniden Yunan Ordusu’na kabul ettiren Cevdet, Leon engeline takılır. Zira Leon, Cevdet’in kuvvacı olduğunu anlamıştır. Babası Vasili’nin ölümünden Cevdet’i sorumlu tutan Leon, silahını çeker. Leon’un, Cevdet hakkındaki düşünceleri büyük bir ikileme düşmesine sebep olur.

leon

Hilal ise Yunan Kumandanı Filippos ile karşı karşıya gelir. İzmir’deki direniş, giderek büyür ve Milli Mücadele için yeni umutlar doğar. Öte yandan Mehmet Akif Ersoy, İzmir’e gelir. Cevdet ile gizli buluşmaları sırasında her ikisi de gerçek vazifelerini itiraf ederler.