Vatanım Sensin’e sosyal medyadan eleştiri

Vatanım Sensin izleyicilerinden senaristlere büyük tepki geldi. Senaryonun gereksiz uzatılmasına isyan eden seyirciler sosyal medyada "Bu dizi artık bitmiştir" yorumunda bulundular.

Vatanım Sensin’e sosyal medyadan eleştiri

Kanal D’nin ekranlara damga vuran ve soluksuz takip edilen dizisi Vatanım Sensin’in senaristlerine dizinin müdavimlerinden yoğun eleştiri geldi. Azize’nin Cevdet’in gizli görevini öğrenememesi seyirciyi adeta çılgına çevirdi. Sosyal medyadan tepki gösteren seyirciler “Bu dizi artık bitmiştir” yorumunda bulundu.

ZİYNET SALİ DE TEPKİ GÖSTERDİ

Ünlü şarkıcı Ziynet Sali de senaryoya tepki göstererek “Vatanım Sensin de su koyuverip duruyor artık. Pusula fiyaskosu tadını kaçırdı. Bu ne ya!” şeklinde eleştirdi.

ziynet-sali

İŞTE TWİTTER’DAKİ O ELEŞTİRİLER

ayse

VATANIM SENSİN’İN REYTİNGLERİ NE DURUMDA?

İzleyenleri tarafından sosyal medya üzerinden yoğun şekilde eleştirilen Vatanım Sensin dizisi reyting sonuçlarında total sıralamasında ikinci oldu. Totalde sevilen yarışma programı Survivor’ın ardından ikinci olan Vatanım Sensin, AB grubu sıralamasında ise birinci oldu.

Vatanım Sensin 22. bölüm fragmanı izle: Azize kimin mezarı başında ağlıyor? İlginizi Çekebilir Vatanım Sensin 22. bölüm fragmanı izle: Azize kimin mezarı başında ağlıyor?
Loading...