Sözcü Plus Giriş

Yeni fragman geldi! Vatanım Sensin’in ne zaman başlayacağı resmen belli oldu!

Vatanım Sensin 2. sezon yeni bölüm için tarih sonunda belli oldu. İzleyiciler sezon başladığından beri Vatanım Sensin ne zaman başlayacak diye merak ediyordu. Hatta bu hafta için çok fazla umut vardı. Dizinin 2. sezon için 2 yeni fragmanı yayınlandı.

null
Güncellenme: 11:08, 03/11/2017
Yeni fragman geldi! Vatanım Sensin’in ne zaman başlayacağı resmen belli oldu!

Vatanım Sensin 2. sezonda yine ekrana kilitleyecek. Cevdet’in Yunan karargahını patlatmasıyla final yapan dizinin fragmanında Cevdet’in tedavi görüp yeniden hayata bağlandığı görülüyor. Azize’den ise haber yok. Ancak dizinin yeni sezon afişinde görülüyor.

KANAL D RESMEN AÇIKLADI

Vatanım Sensin ne zaman başlayacak? Kanal D internet sitesinde Vatanım Sensin'in Kasım 9'da yayınlanacağını duyurdu. Dizinin yeni sezon fragmanları yayınlandı.

YENİ FRAGMAN GELDİ

 

ŞÜKRAN OVALI DA DAHİL OLDU

9 Kasım Perşembe Türkiye'nin kanalı Kanal D ekranında yeni sezonu ile izleyicisiyle buluşacak Vatanım Sensin, önemli oyuncularla daha da güçlenen yeni kadrosu ve bir ulusun var olma mücadelesini anlattığı sürükleyici hikâyesi ile adından söz ettirmeye devam edecek. Vatanım Sensin’in yayınlanan fragmanında ünlü oyuncu ve futbolcu Caner Erkin’in eşi Şükran Ovalı da göründü.

vatanim-sensin-yeni

YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

Kanal D Vatanım Sensin için yeni sezonda neler olacak adlı kısa bir tanıtım filmi hazırladı. Tanıtım filminde finaldeki heyecan dolu sahnelere yer veriliyor. Cevdet’in Yunan karargahını patlatması, Hilal’in uzaktan Leon’a veda etmesi, Teyfik’in kurduğu tuzağa düşmesi ve Azize’nin mektup aldığı sahneler yer alıyor. Ayrıca yayınlanan 2 fragman da üst üste aynı videoda gösteriliyor.


VATANIM SENSİN 1. SEZON FİNALİ

Vasili’yi suçüstü yakalatan Cevdet, taarruzu kısa bir süreliğine geciktirmeyi başarır. Cevdet, zayiat olmadan zafer kazanılmayacağını söyler ve büyük bir karar verir. Yunan olduğunu öğrenen Ali Kemal, derin bir uçurumun kıyısında dolanır. Biri yıllarca oğlundan, diğeri ise kocasından ayrı düşmüş ve nihayetinde İzmir’i terk etmek zorunda kalan iki acılı kadın; Veronika ve Azize… Bir yol ayrımında sevdiklerine kavuşmayı bekler. İkisi de umduğundan başka bir şeyle karşılaşacaktır bu dönemeçte.

Yayınlanma Tarihi:08:20,