Ver Elini Aşk yeni bölüm ne zaman? Kanal D yayın akışında neden yok? Ver elini aşk bitiyor mu?

Ver Elini Aşk neden yok, bitti mi, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak soruları araştırılıyor. Ver Elini Aşk dizisinin akıbeti merak ediliyor. Son olarak 2 Kasım Perşembe günü izleyicilerle buluşan dizinin yeni bölümü yayın akışında görünmüyor. Bu sezon yayınlanmaya başlayan dizinin Vatanım Sensin'e kurban gittiği düşünülüyor. Peki Ver Elini Aşk dizisi bitti mi? Ne zaman yayınlanacak? Neden Kanal D yayın akışında yok? İşte ayrıntılar

Ver Elini Aşk yeni bölüm ne zaman? Kanal D yayın akışında neden yok? Ver elini aşk bitiyor mu?

Ver Elini Aşk yeni bölüm ne zaman yayınlanacak yoksa dizi bitiyor mu soruları Kanal D yayın akışında olmaması sebebiyle arttı. Sevilen romantik komedi dizisi yaz aylarında başlamıştı. Bu akşam yayınlanmaması ile izleyiciler şok oldu. Peki Ver Elini Aşk neden yok? Yeni Bölüm ne zaman yayınlanacak? Ver Elini Aşk bitiyor mu?

Ver Elini Aşk yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması ve dizinin yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Haziran ayında sezona ara veren Vatanım Sensin'in yeni sezonu nedeniyle Ver Elini Aşk dizisi yayın akışından çıkartıldı. Dizi başladığında da izleyicilerin yorumu Vatanım Sensin gelince dizinin final yapacağı yönündeydi. Çünkü en çok izlenen dizilerden olan Vatanım Sensin perşembe akşamları saat 20:00’da yayınlanıyor. Hatta Vatanım Sensin’in geciken yayın süresinde Kanal D’nin perşembe akşamları izleyicisini başka bir kanala kaptırmamak için böyle bir karar aldığı bile düşünülüyor.

Ver Elini Aşk'ın yeni bölüm tarihiyle ilgili yapımcılardan veya oyunculardan açıklama gelmedi. Herhangi bir açıklama yapıldığında dizi ile ilgili haberlerimizde bulabilirsiniz.

VER ELİNİ AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kaan, Ayperi’nin kendisine olan duygularını çözebilmek için kıskandırma oyunu oynar! Ayperi, Kaan ile olan sahte evliliğin bitmesinden sonra farklı davranmaya başalr. Kaan’a sadece patron olduğunu hatırlatırcasına sert ve mesafeli bir tavır takınır. Bu davranış şekli Kaan’ın hoşuna gitmez. Eski Ayperi geri dönmüş ve daha da katılaşmıştır. Kaan, Ayperi ile olan sahte evliliklerindeki haline tekrar dönmesini sağlamak için Mesut ve Oğuz ile ufak bir oyun tezgahlar. Amaç Ayperi’yi kıskandırmaktır. Kıskanan Ayperi özüne dönücek ve Kaan’a olan tepkileri ile gerçek duygularının farkına varacaktır. Plan tıkır tıkır işler ve Ayperi kıskançlıktan acı çekmeye başalar…

ver elini aşk sözcü ile ilgili görsel sonucu

Kaan son kıskandırma hamlesi ile Ayperi’yi bir restorana çeker. Ayperi, Kaan’ın kendisini takip etmesinin nedenini sorduğunda lafı eveler. Kaan ise, oyununun tutmasında dolayı mutludur. Artık Ayperi’nin hislerini çömüştür; fakat, telefonuna gelen bir resim bu romantik havayı yok etmeye yeter…

Emin Ağa ve Lalin, Ayperi ve Kaan’ın arasının tekrar düzelmesini sağlamak için ittifak kurarlar. Lalin bu işte kendi isteği ile gönüllü olmuştur. O da abisi ve Ayperi’nin durumuna üzülmüştür.

Ayperi ve Kiraz’ın babası Hayri, cezaevinden çıkar. Çıkmasını sağlayan ise, Kiraz’dır. Kiraz yine kendi illegal yöntemleri ile bu olayı neticelendirmiştir. Mesut da bu duruma tanık olur. Hayri’nin hapisten çıkması Ayperi başta olmak üzere Emin Ağa ve Asım Dedeyi nasıl etkileyecek? Bir sonraki bölümü bekleyip göreceğiz!

İşte Ver Elini Aşk'ın yayınlanan son bölümü İlginizi Çekebilir İşte Ver Elini Aşk'ın yayınlanan son bölümü Ver Elini Aşk konusu ve oyuncu kadrosu! Ali İl ve Sevda Erginci kimdir? İlginizi Çekebilir Ver Elini Aşk konusu ve oyuncu kadrosu! Ali İl ve Sevda Erginci kimdir?