Sözcü Plus Giriş

Ver Elini Aşk ne zaman final yapacak? İşte final fragmanı ve final tarihi!

Kanal D'nin dizisi Ver Elini Aşk'ın final tarihi belli oldu. Romantik komedi Ver Elini Aşk 11. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek. işte dizinin ekranlara veda edeceği tarih.

null
Güncellenme: 09:07, 29/11/2017
Ver Elini Aşk ne zaman final yapacak? İşte final fragmanı ve final tarihi!

Kanal D’de ilk olarak Perşembe akşamları yayınlanmaya başlayan Ver Elini Aşk’ın yayın günü değişerek Salı gününe alınmıştı. Ancak final kararı alındı. İşte Ver Elini Aşk’ın final tarihi!

Ali İl, Sevda Erginci ve Köksal Engür'ün başrollerinde yer aldığı, yapımcılığını Salacak Yapım'ın üstlendiği Ver Elini Aşk 11. bölümüyle erken final yaparak ekrana veda edecek. İlk bölümleriyle reytinglerde iyi sonuçlar alan dizi, güçlü yapımların ekrana gelmesi ve yayın günü değişmesiyle kötü sonuçlar almaya başlamıştı.

verelinifinal1

Ver Elini Aşk Final Fragmanı yayında! Kaan, Ayperi’yi kaçırıyor! Emin Ağa, gördükleri karşısında şaşkına dönüyor!

Ayperi ve Kaan, yaşadıkları sorunlardan dolayı ayrı yollara gitme kararı almıştır. Sue bebekten ayrı düşmek istemeyen Ayperi, Kaan’ı engellemeye çalışsa da başarılı olamaz. Kaan, Sue’nun babası olarak son sözü söyler ve bulundukları yerden ayrılır. Kaan, ayrılığın ilk dakikalarında pişman olmaya başlamıştır. Oğuz’dan fikir alan Kaan, bir plan yaparak Ayperi’yi kaçırmaya hem fikir olur. Ayperi’yi başarıyla kaçırma görevini gerçekleştiren ekip, Emin Ağa’ya yakayı ele verir.

verelinifinal2

VER ELİNİ AŞK 10. BÖLÜM İZLE

10. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ver Elini Aşk’ın 21 Kasım 2017 Salı günü yayınlanan 10. yeni bölümünde; Ayperi ve Kaan’ın arasına, kara Hayri giriyor!

Emin Ağa ile buluşan Ayperi, Kaan’a verdiği sözü tutmamamının büyük üzüntüsünü yaşıyor. Kaan’ın kendisini affetmesi için elinden geleni yapıyor. Kaan ise, sadece kızgın olduğu Ayperi’ye ufak bir ders vermek için ondan uzak duruyor. Fakat, gönlüne söz dinletemiyor. Kaan bu sefer engeller olmadan Ayperi’ye düşüncelerini açıyor. Ayperi ise, Kaan’a olan hislerine güvenip beklenen adımı bir türlü atamıyor. Babası Hayri’nin ortaya çıkması ise, atacağı adımın önünde büyük bir kaya gibi duracağa benziyor!

Hayri’nin, Emin Ağa ile olan husumeti aile içinde sıkıntılara sebep olur. Emin Ağa, Kaan ile kendi evinde gördüğü Hayri yüzünden herkesi şok eden bir karar verir. Kaan, bu durumdan dolayı dedesinden hesap sormak için geldiği konakta hiç beklemediği bir tablo ile karşılaşır.

İlginizi ÇekebilirVer Elini Aşk'ın günü değişti! İşte dizinin yeni yayın günüVer Elini Aşk'ın günü değişti! İşte dizinin yeni yayın günü