Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ver Elini Aşk oyuncuları, konusu ve karakter analizleri
Ver Elini Aşk oyuncuları, konusu ve karakter analizleri
Kanal D'nin ilk bölümleriyle büyük bir ilgi gören Ver Elini aşk dizisinin oyuncu kadrosu, konusu ve karakterlerin analizini sizler için derledik. Başrollerini Sevda Ergenci ve Ali İl'in paylaştığı Ver Elini Aşk dizisi ile ilgili tüm detayları haberimizde okuyabilir, dizi ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.
Magazin 28 Eylül 2017 - 13:01

Kanal D’nin yayınlandığı ilk bölümleriyle oldukça güzel tepkiler alan dizisi Ver Elini Aşk ile ilgili aramalar devam ediyor. Dizinin hayranları oyuncular ile ilgili daha fazla bilgi almak isterken diziyi izlemeye başlayacak kişiler de dizinin konusunu öğrenmek istiyor. Bizler de sizler için Ver Elini Aşk oyuncu kadrosu ve dizinin konusunu derledik. İşte Ver Elini Aşk dizi analizi…

DİZİNİN KONUSU

Amerika'da doktora yaparken yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden doğan kızıyla İstanbul'da yaşayan son derece çapkın ve sorumsuz bir metropol insanı olan Kaan ile ablasını bulmak için köyden İstanbul'a gelen, dediğim dedik Antepli bir köylü kızı olan Ayperi'nin yolları kesişir. Kaan'ın dünyalar tatlısı bebeği Su'ya dadılık yapmaya başlayan Ayperi ile Kaan her konuda zıtlaşsalar da bilmedikleri bir şey vardır. Onların kaderleri bundan yıllar önce Kıbrıs Savaşı sırasında birlikte yazılmıştır.

DİZİNİN FRAGMANI

 

YAPIM YÖNETİM SENARYO

Yapımı Salacak Yapım'a ait Ver Elini Aşk'ın başrollerini Sevda Erginci, Ali İl ve Köksal Engür paylaşıyor. Bora Onur'un yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosu Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleminden.

VER ELİNİ AŞK OYUNCULARI

Ayperi Erdem gerçekte Sevda Ergenci kimdir?

3 Ekim 1993 İstanbul doğumludur. 1.65 boyundadır. 4 yaşında iken anne babası boşanmıştır. 15 yaşında itibaren oyunculuk ve tiyatro ile ilgilenen Sevda Erginci’nin tiyatro ile ilk buluşması Semaver Kumpanya’da çocuk tiyatrosunda “Paki ve Sevgi Çiçekleri” oyunu ile oldu. 1,5 yıl oyunculuk eğitimi aldı.

ayperi-erdem-kimdir

Sevda Erginci, 2012 yılında “Koyu Kırmızı” adlı dizide Özgü Namal ve Ozan Güven ile birlikte başrolde oynayarak Ayşe karakterini canlandırmıştır.

2012’de Mehmet Aslantuğ ve Fahriye Evcen’in başrollerini paylaştığı Osmanlı Devlet’inin son zamanlarını anlatan “Veda “ adlı dizide Lamia karakterini canlandırdı.

2013 – 2014 yılları arasında yönetmenliğini Murat Saraçoğlu’nun yaptığı “Karagül” dizisinde Ayşe karakterini canlandırırken Ece Uslu, Saruhan Hünel, Şerif Sezer, Mesut Akusta, Özlem Conker, Mert Yazıcıoğlu, Bülent Polat ile birlikte rol aldı.

Kaan Tuğla gerçekte Ali İl kimdir?

Ali İl 16 Kasım 1981 yılında İstanbul'da doğmuştur. 35 yaşında olan oyuncu Akrep burcudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Böyle Bitmesin de Atilla karakteriyle oyunculuk hayatına başlayan Ali İl; 2015 yılından itibaren Sadrettin Umman rolüyle Poyraz Karayel rol almıştır.

kaan-tugla-kimdir

Ali İl’in rol aldığı oyunlar: Yok Böyle Bir Kız, Bezirgân, Aşk Sözleri, Dalga gibi tiyatro oyunlarıdır.

Ali İl’in rol aldığı diziler şunlardır: Poyraz Karayel, Böyle Bitmesin, Seni Bana Yazmışlar, Küçük Kadınlar, Seher vakti, Aşk bir yalan, Ihlamurlar Altında, Türkü filmi, Kırık Kanatlar ve Sırlar Dünyası adlı dizilerdir. Ali İl; ayrıca Adını Sen Koy, Başka Semtin Çocukları adlı sinema filmlerinde de rol almıştır.

Usta isim Köksal Engür ağa dede rolünde:

oyuncular-mehmet-emin-adali


Tüm oyuncu isimleri:

Dizinin başrollerinde Ali İl, Sevda Erginci, Köksal Engür ve Asuman Dabak var. Bu isimlere Hakan Pişkin, Ceren Koç, Büşra Çam, Nihal Menzil, Metin Keçeci, Toygun Ateş, Mesut Yılmaz, Gamze Demirbilek, Duygu Karaca, Gökay Müftüoğlu, Burcu Günay, Nazan Ayas ve Gülsün Sare Fil gibi birçok usta ve genç oyuncu eşlik ediyor.

Asuman Dabak da kadroda: 

oyuncu-kadrosu

Minik Bebek Su:

ver-elini-ask-su
İŞTE DİZİDEN İLK KARELER
ver-elini-ask-880
ver-elini-ask1
ver-elini-ask2
ver-elini-ask3
ver-elini-ask4

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.