Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Veysel Mutlu kimdir? Mandalinacı Veysel Mutlu’nun hayat hikayesi…
Veysel Mutlu kimdir? Mandalinacı Veysel Mutlu’nun hayat hikayesi…
Pazarda mandalina satarken söylediği şarkılarla ünlenen Veysel Mutlu kimdir? Mandalinacı olarak tanınan ve şarkıları YouTube üzerinde çok sayıda tıklanan Veysel Mutlu ilk klibini yayınladı. Gündeme gelmesiyle hayatına dair birçok detay merak edilen Veysel Mutlu'nun hayat hikayesi...
Magazin 23 Ocak 2018 - 12:20

Veysel Mutlu kimdir? Pazarcılık yaparken tezgahta söylediği şarkılarlarla internet fenomeni haline gelen Veysel Mutlu’nun hayatına dair detaylar merak ediliyor. Mandalinacı olarak tanınan Veysel Mutlu kaç yaşında ve nereli?

VEYSEL MUTLU KİMDİR?

Veysel Mutlu, pazarda mandalina satarken söylediği şarkılarla internet aleminin gündemine oturdu. Aslen Muşlu olan ve 1996 yılında Bursa’da doğan Veysel Mutlu Vay Delikanlı Gönlüm şarkısı ile 2 hafta içerisinde 500 Binin üzerinde izlenme rekoru kırmıştır.

BİR ANDA ÜNLÜ OLDU

Mutlu 10 yıldır pazarcılık yaptığını belirterek, “Yaklaşık 5-6 senedir şarkı söylemeye başladım. Şarkı söylemeye başlayınca mandalinayı, portakalı şarkılara almaya başladım. “Mandinalar ne güzel tarzı” bir şeyler yazdım. Pazardaki müşterilerden yaklaşım çok iyi oldu. Ben de daha çok gayret etmeye başladım. Instagram’da attığım gibi birden artmaya başladı. 2 haftalık bir sürede oldu. 3-4 bin takipçim vardı, şimdi 133 bine çıktım. Beni seven insanlar çok” dedi.