Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Volkan Demirel, Ali Elmacı’yı yalnız bırakmadı
Volkan Demirel, Ali Elmacı’yı yalnız bırakmadı
Volkan Demirel, ocak ayında ressam Ali Elmacı'ya aile tablosunu resmettirmişti. Sosyal medyada paylaştığı tablo takipçileri tarafından eleştirilen milli kaleci Volkan Demirel, özgün resimleriyle tanınan ressam Ali Elmacı'ya destek çıkmıştı. Demirel, dün de Elmacı'yı yeni sergisinin açılışında yalnız bırakmadı.
Magazin 12 Nisan 2018 - 11:20

Ömercan ALTAY

Milli kaleci Volkan Demirel dün akşam Teşvikiye’de bulunan bir sanat galerisinde objektiflere yansıdı. Galeride açılan KİMERA isimli serginin sanatçılarından birisi de geçtiğimiz aylarda 50 bin TL’ye kaleci Volkan Demirel’in aile portresini sanata dönüştüren usta ressam Ali Elmacı’ydı. Volkan Demirel, Ali Elmacı, imzalı portreyi sosyal medya hesabından paylaşmış bu paylaşımın ardından birçok kullanıcı tarafından “Resmin kendisi bile isyan etti”, “Sanayide tabelacıya yaptırılmış” yorumlarına maruz kalmıştı.  Yaşanan bu olay sonrası Volkan Demirel, eşiyle birlikte düzenlenen sergide usta isim Ali Elmacı’yı yalnız bırakmadı.
alielmaci

Son güncelleme: 12:20 - 12.04.2018