Volkan Konak’ın sahne aldığı mekanın önünde silahlı kavga

Gece saatlerinde ajanslara düşen sanatçı Volkan Konak'a silahlı saldırı haberlerinin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıkınca iddiaların gerçeği yansıtmadığı anlaşıldı. Görüntülerde ünlü sanatçının çalıştığı barın önüne gelen iki kişiden birinin tüfekle havaya ateş açtığı görülüyor. Daha sonra olaya ilişkin açıklama da yapan Konak, "Olayın benimle alakası yok. Ben sahnedeydim. Haberim bile yok” dedi.

Volkan Konak’ın sahne aldığı mekanın önünde silahlı kavga

Ünlü sanatçı Volkan Konak’ın Ataşehir’de sahneye çıktığı barın önüne gelen iki kişiden biri, sanatçı aleyhinde hakaretlerde bulunduktan sonra elindeki pompalı ateş açtı. Olaya müdahale eden güvenlik görevlilerinin silahından çıkan kurşunla etkisiz hale getirilen Seyfi Dinç isimli saldırgan hastaneye götürülerek tedavi altına alındı.

3 KİŞİ GÖZALTINDA

Kısa sürede olay yerine gelen polis, M.Y.’yi gözaltına alırken, saldırganlardan ayağından yaralanan Seyfi Dinç ile darp edilen İ.Ç.’yi de hastanede tedavilerinin yapılmasının ardından gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

VOLKAN KONAK: “BENİMLE ALAKASI YOK”

Ünlü şarkıcı Volkan Konak olaydan haberinin bile olmadığını belirterek “Benle alakası yok, alkollü olan mekanlarda olur bu. Ben zaten sahnedeydim, haberim bile yok. O yüzden sorun yok. İşgüzar arkadaşlar böyle bir metin yazmış bilmiyorum ama. Böyle bir mevzu yaşanmış ama benimle ilgisi yok. Bizle alakası yok burada biri öyle havaya ateş atmış gitmiş haberimiz yok. Ailem de çok üzgün yanlış haberler internette dolaşıyor. Ben sahnedeydim şarkı söylüyordum, yaş günüm vardı, dostlarımlayım” dedi.

 

“Vatan haini cümlesi bana yakışmaz zaten”

Vatan haini diyerek havaya ateş açıldığı sorusuna ise Konak “ O cümle bana yakışmaz zaten, o yanlış bir haber. Tüm dostlarım burada Polat burada, Ali Ağaoğlu burada hep bütün dostlarım burada. Şeklinde konuştu.