Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah İnci 16. bölüm yeni fragman geldi! Siyah İnci 15. son bölüm izle Hazal ne yapacak?
Siyah İnci 16. bölüm yeni fragman geldi! Siyah İnci 15. son bölüm izle Hazal ne yapacak?
Star TV'nin sevilen dizisi Siyah İnci 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Siyah İnci'nin yeni bölümde neler olacak diye merak eden izleyiciler Siyah İnci yeni fragman geldi mi? sorusuna yanıt arıyor. Siyah İnci 15. son bölüm yayınlandı. Vural’ın hedefi Kenan mı? Hazal babasını son bölümde hapse gönderiyor. Siyah İnci son bölüm izleme linki ve 16. yeni bölüm fragman ile ilgili son gelişmeler haberimizde...
Magazin 11 Ocak 2018 - 23:35

Siyah İnci yeni fragman geldi mi? Hazal babasını hapse gönderiyor, Vural’ın şimdiki hedefi ise Kenan… Siyah İnci 15. son bölüm Star TV ekranlarında yayınlandı. Siyah İnci dizisinin başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel yer alıyor. İşte Siyah İnci 15. bölüm özeti ve 16. bölüm yeni fragman ile ilgili bilinmesi gerekenler haberimizde…

SİYAH İNCİ YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

 


Annesinin ölümüyle iyice kontrolden çıkan Vural, Hazal’ı hayatının en zor kararıyla baş başa bırakır. Hazal babasının ismini verince Vural’ın da planı işlemeye başlar. Aziz polisler tarafından yakalanır ve Canan’ı öldüren baş şüpheli olarak sorgulanır. Soruşturmayı yürüten komiserin elindeki tüm deliller Aziz’i göstermektedir.

Diğer tarafta Kenan ile Irmak yıldırım nikahı ile evlenirler. Hazal ise Vural’la yaşadıklarını anlatmak için Kenan ile buluşur. Fakat Vural’ın ona hazırladığı sürprizden habersizdir.

Kenan’ın tek amacı ise Aziz’in suçsuzluğunu kanıtlamak, gerçek suçluyu ortaya çıkarmaktır. Peki düğümü çözecek tek kişi olan Ahmet, Ebru’yu ele verecek midir? Yoksa Kenan’a yine yalan mı söyleyecektir?

SİYAH İNCİ YENİ FRAGMAN

SİYAH İNCİ SON BÖLÜM

SON BÖLÜM ÖZETİ

Annesinin ölümünden çok etkilenen Vural, Hazal'ı öyle bir çıkmaza sokar ki artık geri dönülmesi imkansız bir yola girilmiştir.

Canan'ın kanlar içindeki bedenine bakan Ebru siren seslerini duyar. İlk şokunu atlattıktan sonra silahtaki parmak izlerini siler. Kaçmak niyetindedir ancak arkasından bir el ağzını kapatır ve onu kenara çeker. Ebru’nun elindeki silah ise kimsenin göremeyeceği bir yere düşer.

Vural ile birbirine giren Kenan, o sırada gelen telefondan Canan'ın öldüğünü öğrenir ve bu acı haberi Vural'a vermek zorunda kalır.

Canan Demiroğlu'nun ölümü tüm konaktakileri yasa boğar. Irmak hastalığının pençesinde bir de annesinin ölümü ile baş etmek zorundadır. Kenan bu süreçte Irmak'a destek olmak için elinden geleni yapar.

Hazal Vural'ı teselli etmeye, artık onun yanında olacağını söylemeye çalışsa da Vural onu dinlemez. Eski Vural annesinin ölümüyle gitmiştir. Yeni Vural’ın gözünü ise intikam hırsız bürümüştür. Aziz Toprak ile restleşmeye evine gider.

Sinan annesinin ölümünün ardından yıkılmış haldeyken Defne ile de arası gittikçe açılır. Bu sırada Ebru taziye için konağa gelir. Ebru'nun gelişi Kenan ve Hazal'ın hiç hoşuna gitmez.

Kenan ile Hazal'ın görüntülerini izleyen Vural çıldırır. Üstüne eline annesinin cinayeti ile ilgili bir delil geçince işler çığırından çıkar. Vural bunun bedelini ödetmek için bir karar verir. Hazal'a bu görüntülerin hesabını sorarken bir teklif yapar. Kenan ya da Aziz’den biri hapse girecektir. İkisinin de kaderi Hazal'ın kararına bağlıdır. Seçim yapmanın ölümden beter olduğu bu durumda Hazal ne karar verecektir?

Son güncelleme: 10:37 - 15.01.2018