Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vurgun 3.yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vedat’ın sırları ne? (Vurgun 2.yeni bölüm izle)
Vurgun 2. yeni bölümü ile bu akşam FOX TV ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan 2. yeni bölümde; Kemal sonunda Reyhan ile yüzleşiyor. Reyhan'a neden Vedat'la evlendiğini soruyor. Kemal'in oğlu Kerem ile aralarında ilk bağ kuruluyor. Hemşire Asya çalıştığı hastaneden ayrılıyor. Vedat, Asya'nın kendisi ile ilgili sırlarını açığa çıkarmaması için onun yanına gidiyor. Turan abisinin yanmış fabrikasını hayata geçirmek istemesi üzerine ona destek olmak isteyince Vedat ile yeni bir savaşın ilk adımları atılmaya başlıyor. Peki Vurgun 2. bölümde başka neler yaşandı? Vurgun 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz.
Sozcu.com.tr
Magazin 13 Şubat 2019 - 23:03

Vurgun FOX TV'de bu akşam başladı. Vurgun 2. bölümde; Kemal ile konuşan Reyhan darmadağın oluyor. Vedat, Kemal’in oğlu ile aralarındaki bağın güçlenmesine mani olmak için ilk adımı atıyor. Reyhan, Vedat ile neden evlendiğini Kemal’e açıklayabilecek mi? Asya’nın Vedat ile ilgili bildiği sırrın ne olduğu merak edilirken kendi ile ilgil sır açığa çıkarsa hayatı kararcaktır. Vedat, Turan’ın abisinin yanında durmak istemesine karşılık elindeki kozları kullanmaya başlıyor. Kemal yanan fabrikasını tekrar hayata geçirmek için harekete geçiyor. Haberimizden Vurgun 2. yeni bölüm özetini okuyabilirsiniz…

VURGUN 2. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 2. BÖLÜM ÖZETİ…

Hemşire Asya hastaneden ayrılmıştır. Evde çocuğu ile vakit geçirirken kapı çalar. Gelen Vedat’tır. Bu arada Kemal yengesine 10 yıl boyunca nasıl sağ kaldığını sorar. Yengesi hemşire Asya’nın onun için yaptıklarını anlatır. Kemal, niye kendisine baktığını sorunca Asya’nın çok merhametli biri olduğunu söyler.

VEDAT, ASYA’DAN GİTMESİNİ İSTİYOR

Vedat, Asya’ya kendisi ile ilgili iki sırrı olduğunu söyler. Asya, hastaneden ayrıldığını ve yakında da taşınacağını söyleyerek onun ve onun ailesi ile ilgili hiçbir bağının kalmayacağını söyler. Vedat da ondan çok uzaklara gitmesini ister.

TURHAN, REYHAN’DAN YARDIM İSTİYOR

Reyhan, Turhan ile buluşur. Turan yeğenlerini sorar. Reyhan da abisini sorar. Abisinin onu affedeceğini söyleyince Turan emin olamadığını söyler. Reyhan’dan onu korumasını ve abisinin onu affetmesi için yardım etmesini ister. Reyhan gerçekten ondan ne istediğini sorunca Turan, Vedat’a çok borcu olduğunu borcunu ödemek için üzerine gelmemesini sağlamasını ister. Reyhan gönülsüzce razı olur.

“VEDAT BİR ŞEYTAN”

Kemal sabah amcasını ziyarete gider. Amcasının yanına gider. Ona sarılır. Amcasına geçmişle ilgili anılardan bahseder. Ona araba kullanmayı onun öğrettiğini ama şimdi araba bile kullanamadığını amcasına anlatır. Amcası onun anlattıklarının hiçbirini anlamamıştır. Ancak amcası Kemal ile ilgili bazı şeyler anlatmaya başlar ama o hiçbişey anlamamıştır. Yengesi gelince amcasının birşeyler hatırladığını söyler. Bu sırada amcasının “Vedat bir şeytan” sözleri üzerine ikisi de şok olurlar.

VURGUN SON BÖLÜM İZLE

KEMAL FABRİKAYA GİDİYOR

Kemal amcasının yanından ayrıldıktan sonra yanan baba yadigarı fabrikasına gider. Bu arada bekçi de kardeşini arayarak Kemal’in fabrikaya geldiğini haber verir. Bekçi Mehmet Ali, Kemal’e sarılır. Kemal babasının fabrikasının durumunu görünce çok üzülür. Mehmet Ali onun yokluğunda olan biteni anlatır. Vedat’ın yaptıklarından bahseder. Fabrikayı satacağından söz edince Kemal buna müsade etmeyeceğini söyler. Bu sırada Turan abisinin yanına gelir. Turan abisinin kendisini affetmesini ister.

KEREM KEMAL’İ SORUYOR

Reyhan eve geldiğinde oğlu Kerem, Vedat’ın Kemal amcadan uzak durmasını söylediğini anlatır. Reyhan, Kemal’den uzak durmasına gerek olmadığını onu tanıyınca daha çok seveceğini söyler. Vedat’ın telefonu çalar. Arayan Turan’dır. Turan fabrika ile birşeyler anlatmaya başlar ancak vedat’ın dinleyecek hali yoktur. Vedat telefonu kapatır. Bu sırada Kemal Asya’nın çalıştığı hastaneye gelir. Asya ile ilgili hastaneden bilgi alamayacağını hemşirelerden biri ona söyler. Kemal, Asya’nın oturduğu yerin adresini ister. Hemşire adresi yazıp verir.

Son güncelleme: 11:50 - 14.02.2019