Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vurgun 4. yeni bölüm 3. fragman: Reyhan’dan acı haykırış! (Vurgun yeni bölüm fragmanı izle)
Vurgun 4. yeni bölüm 3. fragman: Reyhan’dan acı haykırış! (Vurgun yeni bölüm fragmanı izle)
Vurgun 4. yeni bölüm 3. fragman bugün ekrana geldi. Vurgun yeni bölüm fragmanında; Reyhan, Kemal'e Vedat ile neden evlendiğini ve onunla evlenmesindeki gerçekleri açıklıyor. Oğlunun ölmek üzere olduğunu ve kocasının da komada olduğunu anlatıyor. Reyhan 'kimse bana neden diye sormadı. Ben ne diyeyim şimdi oğluma' diyerek haykırıyor. İşte Vurgun 4. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 24 Şubat 2019 - 19:16

VURGUN 4. YENİ BÖLÜM 3. FRAGMAN


VURGUN 4. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN


VURGUN 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


VURGUN 3. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 3. BÖLÜM ÖZETİ…

Kemal oğlu Kerem’e yaklaşmak ve onunla bir bağ kurabilmek için elinden ne gelirse yapıyor. Ancak Kerem, Kemal’in ona sürekli oğlum diye seslenmesinden rahatsız oluyor. Ona “ben sizin oğlunuz değilim” sözleri Kemal’i yaralıyor.

KEMAL EVLİLİK YÜZÜĞÜNÜ ÇIKARIYOR

Kemal yıllar sonra Reyhan ile evliliğinin sembolü olan yüzüğünü parmağından çıkarıyor. Yüzüğü evinin bahçesine gömüyor. Bu sırada Reyhan’ın onu uzaktan izlediğinin farkında değildir. Kemal oradan uzaklaştıktan sonra Reyhan bahçeye girerek onun gömdüğü şeyi çıkarıyor. Evlilik yüzüğünü gören Reyhan’ın gözlerinden yaşlar boşalıyor.

ASYA’YA GÖZDAĞI

Reyhan, Kemal’e yardımcı olması için Asya’ya gidiyor. Asya’ya, “Kemal’in yanında ol Allah rızası için” diyor. Bu sözler karşısında ne diyeceğini bilemeyen Asya’nın karşısına Vedat bir kez daha çıkıyor. Vedat, kendisi ile ilgili sırları bilen Asya’nın, “Sizin ile ilgili hiçbir şey bilmiyorum ki” sözlerine karşılık “Hatırlatırlar” diyerek ona gözdağı veriyor.

VEDAT VE REYHAN KARŞI KARŞIYA

Vedat, Kemal’in Kerem’le bir bağ kurmaya çalışmasından dolayı oldukça rahatsız durumdadır. Bu durumu içine sindiremeyen Vedat, Reyhan’ın, Kemal’in oğlunun babası sözleri ile çılgına dönüyor. Reyhan’a “O mu senin çocuğunun babası? Çağır o zaman konuşsun Kerem’le” diyor.

“ÇOK KÖTÜ ŞEYLER OLACAK”

Reyhan ile karşı karşıya gelen Vedat telefonda ona, “Ben seni sevmekten başka ne yaptım? Herkes karşılıklı sever. Gerçek aşk benimki” sözleri ile Kemal’in yuvasını dağıtmasına sessiz kalmayacağını söylüyor. Vedat’la konuşmasının ardından Kayhan’ı karşısında gören Reyhan Kemal’e bir şey olduğunu sanıyor ama onun “Çok kötü şeyler olacak” sözlerinin ardından gerçeği anlıyor.

VURGUN SON BÖLÜM İZLE

KEMAL FABRİKAYI KURTARABİLECEK Mİ?

Kemal, Vedat ile girdiği bu savaş yüzünden babasından kalan yanmış fabrikayı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya. Vedat, kurguladığı planla fabrikanın satışını gerçekleştirerek Kemal’e bir darbe daha vurmak istiyor.

KEMAL’İ ŞOKE EDEN SÖZLER…

Kemal, silahını alıp Vedat’ın yanına gidiyor. Vedat’a silah doğrultuyor ancak onun “Ancak beni öldürürsen ben Kerem’in babası olmaktan vazgeçerim. Asla ona yanaşmana izin vermeyeceğim” sözleri Kemal’i daha da takrik ediyor. Kayhan’ın söyledikleri ve Vedat ile telefonda yaptığı konuşmalar üzerine büyük bir endişeye kapılan Reyhan, yaşanabilecek kötü olayları engelleyebilmek için şirkete gidiyor ve kapıyı açtığında gördükleri karşısında şoke oluyor.