Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vurgun dizisinin konusu ne? İşte Vurgun dizisi oyuncuları…
Vurgun dizisinin konusu ne? İşte Vurgun dizisi oyuncuları…
Vurgun bu akşam saat 20:00'da FOX TV ekranlarında başlıyor. Diziseverler Vurgun dizisinin oyuncu kadrosnu ve konusu merak ediyor. Peki Vurgun oyuncuları kimler, konusu ne? İşte merak edilenler...
Magazin 6 Şubat 2019 - 16:26

Geniş oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çeken dizi Vurgun bu akşam başlıyor. Vurgun dizisinin oyuncuları arasında, Erkan Petekkaya, Deniz Çakır ve Emre Kınay ünlü isimler yer alıyor. Peki Vurgun dizisini konusu ne?

VURGUN OYUNCULARI KİMLER?

FOX TV’de yayınlanacak olan ve yapımcılığını GOLD Film'in üstlendiği, senaryosunu Başar Başaran ile Emre Özdur'un kaleme aldığı, Altan Dönmez’in yönetmen koltuğunda oturduğu Vurgun yayın tarihi belli oldu. Başrollerini Erkan Petekkaya, Deniz Çakır ve Emre Kınay'ın paylaştığı Vurgun dizisinin kadrosunda Altan Erkekli, Aliye Uzunatağan gibi usta isimler de yer alıyor.

İLK BÖLÜM FRAGMANI

 

VURGUN DİZİSİ KONUSU

Altan Dönmez'in yönetmen koltuğuna oturduğu, senaryosunu Başar Başaran ile Emre Özdur’un kaleme aldığı ‘’Vurgun” dizisi, 10 yıl sonra komadan uyanan Kemal'in eşi ve Reyhan’ın hikayesini anlatıyor.

Son güncelleme: 20:56 - 06.02.2019