Vuslat 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Aziz tehlike altında kalıyor… (Vuslat 14. Son bölüm izle)

Vuslat dizisinin yeni bölümünde büyük gelişmeler yaşanırken, Vuslat 15. yeni bölüm fragmanı merak yarattı. Vuslat 14. Son bölümü yayınlandı. Vuslat dizisi son bölümde; Feride ve Aziz kaçırılıyor. Tutsak edildikleri evde hayatları Aziz'in zekasına ve cesaretine bağlanıyor. Altan ve Yalçın hiç beklemedikleri bir haberle şaşkına dönüyor. Feride içine düştüğü durumu gözyaşları içerisinde sorgularken kolyeyi de araştırmaya başlıyor. Kerem Faik'in evinde karşılaştığı Ali'nin Tahsin ile olan bağlarının ne olduğunu çözmeye çalışıyor. Feride sonunda teslim olduğunu itiraf ediyor ve Aziz'e sevgi ile sarılıyor. Vuslat 15. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölümde yaşananlar…

Vuslat 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Aziz tehlike altında kalıyor… (Vuslat 14. Son bölüm izle)

VUSLAT 15. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

Vuslat 14. son bölümü ile bu akşam TRT1'de yayınlandı. Yayınlanan Vuslat son bölümde; Aziz yaşanan son olaylarla ilgili bağı Salih ve Abdullah’ın yardımı ile keşfediyor. Sultan’ın hastaneden dönüşüyle köşkte bambaşka bir hava hakim olurken Fırat’ın evdeki durumu hiç de beklediği gibi olmuyor. Tahsin adım adım kaçınılmaz bir sona sürüklenirken güvenebileceği birini arrken bunun Aziz olduğuna karar veriyor. Tahsin’in bunca yıldır peşinde sürüklediği karanlıklar şimdi Aziz’i de farkında olmadan içine çekmek üzeredir. Peki Vuslat son bölümde başka neler oldu? Vuslat 15. yeni bölüm fragmanında cevap bekleyen sorular neler?

VUSLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 14. BÖLÜM ÖZETİ…

Aziz, Salih’in dükkanında. İçeri Meczup Abdullah ve Abdurrahman giriyor. Salih onları tanıştırıyor. Abdullah masanın üzerinden aldığı kutunun içinden çıkardığı küçük bir kağıt parçasını Aziz’e veriyor ve gülümseyerek “Her şey aşikar” diyor. Salih de ona beklemesini söylerek “anlarsın elbet, anlarız elbet” diyor. Aziz dükkandan ayrılıyor.

TAHSİN’E GÖZDAĞI

Aziz işyerine geliyor. İçeri girdiğinde Nehir ona gülümsüyor ancak onu görmezden geliyor. İşyerinden çalışanlardan ikisi Nehir’in statü olarak onlardan bir farkı kalmadığını söylüyor. Bunu duyan Nehir bozuluyor. Tahsin ailesini bir daha tehlikeye atacak olurlarsa onları yeryüzünden sileceği tehdidini savuruyor. Saati, dosyaları ve kutuları hemen bulmalarını istiyor. Telefondaki kişi kutuların adamlarında olduğunu onları da Kerem’in aldığını söylüyor. Tahsin dosyaların Kerem’de olduğuna inanmadığını olsaydı hemen harekete geçeceğini söylese de karşısındaki kişi dosyaların tamamen kaybolduğu bilgisini veriyor. Tahsin çılgına dönüyor. Bu sırada Bülent Tahsin’i arar. Ona işleri karıştırdığını söyleyince Tahsin düzelteceği konusunda onu ikna etmeye çalışır. Tahsin’den istediklerini hemen getirmesini söyler. Ardından “Senin oğlunun adı Aziz’di değil mi?” diye sorar. Tahsin şoke olur. Bülent’e “benim canımı alın oğlumun canına dokunmayın” der. Bülent “Ben can almayı sevmem. Ben hayat almayı severim. Böylesi daha zevkli” diyerek Tahsin’e gözdağı verir.

FERİDE AZİZ’E NİŞAN MESELESİNİ SORUYOR

Altan eve girdiğinde yerde bir mektup bulur. Mektubu açıp okur. Ardından kutuya mektubu iliştirerek bir yerlere koyar. Aziz yaşanan olaylarda Nehir’in parmağı olduğunu öğrenince büyük hayal kırıklığı yaşar. Nehir’e bir şans daha verme taraftarıdır.Feride Aziz’in odasına girer. Aziz’in gözlerinin kapalı olduğunu görünce uyuduğunu sanır. Feride ona bir şey soracağını söyler. Aziz’e nişan meselesinin ne olduğunu sorar. Aziz bunu kimin söylediğini tahmin eder. Aziz doğru olsaydı ne düşünürdün diye sorar. Feride’ye bunun doğru olmadığını anlatır. Feride Aziz’e soracağı şeyin ne olduğunu unutmuştur. Odadan çıkar. Feride’yi Aziz’in odasından çıkarken gören Nehir odaya dalar. Aziz’e bunu neden yaptığını sorar. Aziz öfkelenir. Her şeyi açık açık anlatır. Nehir’e bu işin bittiğini söyler.

KEREM’İN PLANI NE?

Kerem şirkete geliyor. Çok mutlu bir hali vardır. Nehir’in odasına girer. Nehir’in yüzünün asık olduğunu görür ve nedenini sorar. Nehir, Aziz’in bütün yetkilerini elinden aldığını söyler. Kerem şaşırmamıştır ona “Dibe hoşgeldin” der. Nehir, Ceylan’a “Kerem’in ondan hoşlandığını ama çekingen biri olduğu için açılamadığını” söylediğini anlatır. Kerem’e planının ne olduğunu sorar. Kerem de kafasındaki planın ne olduğunu anlatır.

VUSLAT SON BÖLÜM İZLE

AZİZ VE FERİDE KAÇIRILIYOR

Feride arabada Fırat’ın bir kurşun yarası olduğunu söyler. Fırat ile konuştuğunu onun da bunu Aziz’e sorması gerektiğini söylediğini anlatır. Aziz buna cevap vermeyeceğini her şeyi daha sonra anlatacağını söyler. Bu sırada Kerem Faik’in evine gelir Kapıyı açan Ceylan’ın yüzünde mutluluk vardır. Annesi kimin geldiğini sorunca “Kerem Bey” der. Fırat Kerem’in geldiğini duyunca şoke olur. Hasibe Kerem’e yaptığı çorbadan içirir. Kerem lavaboya gitmek için salondan ayrılınca Faik ve Ali eve gelir. Ali Aneta’yı hastanede ziyaret etmek için gittiğini ama burada olduğunu öğrendiğini ve bu yüzden geldiğini söyler. Ali, Aneta’yı görünce “beni hatırladın mı?” diye sorar. Aneta hatırladığını söyler. Aynı anda lavabodan geri dönen Kerem karşısında Tahsin’in adamı olduğunu bildiği Ali’yi karşısında görünce şok geçirir. Ali ne söyleyeceğini bilemez. Bu sırada Aziz önlerine çıkan bebek arabasını görünce birden frene asılır. Feride telaşla dışarı çıkar. Arabanın sahibi olan kadın onlara silah doğrultur. Aziz ne istediğini sorar. Aziz Feride’ye sakin olmasını söyler. Aynı anda yüzlerinde maske olan kişilerin bulunduğu iki araç gelir. Ellerinde silahlarla inerler ve ikisini rehin alıp giderler.

AZİZ ÇILGINA DÖNÜYOR

Silahlı ve maskeli kişiler tarafından kaçırılan Feride ve Aziz bilinmeyen bir yerde tutsaktır. Aziz gözünü açar. Hiç bilmediği bu yerde Feride’nin yanında olmadığını görünce çılgına döner. Çıldırmış şekilde Feride’nin ismini haykırır. Kapıları tekmeler. Diğer tarafta Feride aklını kaybetmek üzeredir. Kapılnın tekmelendiğini anladığında irkilir. Aziz bulunduğu odadaki aynadan Feride’nin olduğu yeri görebilmektedir. Aynadan Feride’ye seslenir. Feride çaresizlik gözyaşları dökerken kendi kendine “neyin içine düştün Feride” der.